Sudar kod zgrade Vlade u Banjaluci, ima povrijeđenih

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kod zgrade Vlade RS povrijeđen je motorista.

Republika Srpska 23.09.2024 | 13:40
Sudar kod zgrade Vlade u Banjaluci, ima povrijeđenih

U nesreći je učestvovao i vozač automobila “mercedes”.

Povrijeđeni je zbrinut u Službi hitne medicinske pomoći.

Policija obavlja uviđaj kako bi se utvrdile tačne okolnosti nesreće i odgovornost vozača.

(BN)   Foto: Nezavisne

Komentari / 18

Ostavite komentar
Name

Baki

23.09.2024 14:26

Sta ovi motori rade po Banjaluci,pa to je uzas.Treba im zabraniti kretanje gradom.

ODGOVORITE
Name

Apsolutno

23.09.2024 15:40

Koliku samo bukustvaraju, iz okplnih sela pa centrom proci pravit buku

Name

Micko

23.09.2024 15:42

A sta vi sve radite vozacima motora, to je za zatvora....

Name

tomic

23.09.2024 15:54

sve ih treba pobit

Name

Re Baki

23.09.2024 16:30

Cijelo ljeto maltretiraju građane BL i prepadaju male bebe kad ljudi šetaju a skinu auspuhe i policija ama baš ništa ne ooduzima a imaju i oni motore bmw i mogli ni da hoće! Vratite Lukača dok nije kasno je policija je nula id kad je ovaj Karan!

Name

Realan

23.09.2024 16:40

Ne lupaj

Name

Ciki

23.09.2024 17:39

Kakva država takvi motorista, to im ona odobrava

Name

Re:

23.09.2024 20:02

Већи снобизам нисам скоро видио! Шта кажете? Дођу мотористи из села, па малтретирају скоројевиће у центру Бањалуке?! Господо Глембајеви, спустите се на земљу или ће то морати неко други да уради! Крените од ћаће и матере, па бабе и ђеда и ту ћете да умукнете, кад вам кажу одакле су се они скотрљали!

Name

Србо

23.09.2024 15:08

Шта се ту дешава ,мало мало па судар и мог рођоног брата је један стигао, да људи негледају можда у велелепни објекат ,гдје је пепељара коштала 1000 км.

ODGOVORITE
Name

I ne samo

23.09.2024 15:19

U Banja Luci svugdje,,To treba Kažnjavati MAXIMALNO,Ugrožavaju sve oko ispred i Više,

ODGOVORITE
Name

Nevena

23.09.2024 15:53

Nije ti nista novo.Prosle godine je tu policiji pred nosom bilo par saobracajki,jer ludaci jure,ali policajci se prave ludi

ODGOVORITE
Name

leo

23.09.2024 15:56

Motoristi divljaju po centru a vozači automobila ne ispuštaju mobilne telefone iz ruku dok voze i krajnji ishod su ovakve nesreće,treba sve kamerama pokriti i najstrožije kažnjavati.

ODGOVORITE
Name

Ja Leo

23.09.2024 21:16

Sve si u pravu potvrdjujem sto posto.

Name

Mirko

23.09.2024 16:31

Od kad je novi ministar policija radi za sebe kao da su privatnici!

ODGOVORITE
Name

Supermehanik

23.09.2024 17:22

Boli me putak za motoristima koji divljaju, nekulturnim i bjesnim vozačima u automobilima, i krljanjem u Banjaluci...!

ODGOVORITE
Name

Mišo

23.09.2024 21:27

Šta reći danas u Mejdanu luđak sa Bemveom kroz kružni tok je proletio sto na sat ni pogledao nije ni lijevo ni desno, vozač autobusa je kočio i jedva stao da ga budala ne udari lično sam to gledao budala je bilo i biće za njih nema zakona ni kamera ni policije ni znakova ali je žalosno što je takvih koliko hoćete.Ubiju nadužnog čovjeka koi poštuje sve saobraćajne propise, kakav nam je zakon samo što ga ne nagrade i ako bude osuđen to je minimalno žalosno ali nam je tako.Da se ne priča o ovim idiotima pod rotacijom što voze ove ove štetočine zvane Političari od njih se mora bježati u kanal stalno glume kao nekud žure kao da nešto rade osim što pljačkaju ovaj jadni narod ,svaka šuša im pratnju i obezbjeđenje.

Name

Nisam odavde

23.09.2024 21:20

Nije mi jasno kako mogu da voze bez registarskih tablica ili su im ispod blatobrana gde se nevide.I onda im nemoze nista radar a policiji ne staju,to sam vidio u Teslicu jednostavno samo voze dalje.

ODGOVORITE
Name

trougao

23.09.2024 23:48

Banja Luka. Voze po 130 na sat u naseljenom gdje je dozvoljena brzina 60 na sat.Tajkuni,Kriminalci,vozaju bjesna auta sa potouno zatamljenim staklima da se uooste ne vidi ko je u autu.Policija takve nesme da zaustavi strasno kako se policija dala u zastitu kriminalaca.Cak obicna policiska vizila imaju zatamljena stakla u potpunosti.Zasto se krije policija i mafija u zatamkjenim autima MIlorade kad ces urediti svoju privatnu Republiku.Da neko radi sta hoce a neko nema pravo na nista.

ODGOVORITE