Vučić: Posjeta Egiptu velika i važna za Srbiju
- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je večeras sa ministrom za investicije i spoljnu trgovinu Arapske Republike Egipat Al Hatibom, po dolasku u zvaničnu posetu Arapskoj Republici Egipat.
Srbija 12.07.2024 | 21:22
''Odmah po dolasku, srdačan razgovor sa ministrom Al Hatibom o postojećim i budućim projektima. Naša saradnja i strateško partnerstvo imaju izuzetan potencijal u mnogim oblastima, što ćemo nastojati da iskoristimo. Hvala vam na dočeku, dragi prijatelji'', napisao je Vučić na svom nalogu na mreži Instagram.
On je istakao da je poseta Egiptu ''velika i važna''.
''Radujem susretu i razgovoru sa predsednikom i velikim prijateljem predsednikom Abdelom Fatahom Al Sisijem, prilici da ponovo razmenimo mišljenja o jačanju bilateralnih i ekonomskih odnosa Srbije i Egipta, ali i da konkretizujemo ranije dogovore'', naveo je Vučić.
Predsednik Vučić stigao je ranije večeras u Kairo, čime je započeo dvodnevnu zvaničnu posetu Arapskoj Republici Egipat.
(Tanjug) Foto: Instagram
Komentari / 3
Ostavite komentarMiro
12.07.2024 21:32Idel taj covjek igdje gdje nije vazno koji manipulator
ODGOVORITENi je velika
12.07.2024 22:59Ni je vazna a jos manje iskrena prijatrljska drzava srpskom narodu.
Nisu prijatelji
12.07.2024 23:01Palestincima a da budu nama.
ODGOVORITE