Skandal u Crnoj Gori, napadnuti igrači Budućnosti

U blizini bazena SC "Morača", napadnuti su vaterpolisti Budućnosti od strane NN lica.

Region 29.05.2024 | 19:56
Skandal u Crnoj Gori, napadnuti igrači Budućnosti

Huligani su bili naoružani bejzbolkama i mačetama, a jedan od vaterpolo reprezentativaca je zadobio i teže povrede, prenosi B92.

Saopštenje Budućnosti prenosimo u cjelini:

"28.05.2024. godine u 17:20h u parku koji je u neposrednoj blizini gradskih bazena, a nakon završenog trenažnog procesa, grupa vaterpolista uputila se prema svojim kućama. U tom trenutku bili su napadnuti od strane više NN lica koja su na glavama imali fantomke, u rukama mačete i bejzbol palice."

"Tom prilikom ozbiljne povrede zadobio je perspektivni mladi sportista našeg kluba, vaterpolo reprezentativac mlađih kategorija Crne Gore, nosilac srebrne medalje sa Evropskog prvenstva, odigranog 2023. godine u Podgorici, stipendista Ministarstva sporta Crne Gore, koga u ovom klubu krase sve one osobine koje krase vrhunske sportiste, izuzetno miran, vaspitan, odan, radan, dobar drug i odličan đak."

(B92)

Komentari / 0

Ostavite komentar