Čistačica pala sa sedmog sprata, teško povrijeđena
Ministarstvo odbrane saopštilo je danas da je jedna 59-godišnja čistačica teško povređena prilikom pada kroz prozor sa sedmog sprata zgrade tog ministarstva u Beogradu, dok je obavljala radove na redovnom higijenskom održavanju zgrade.
Srbija 31.03.2023 | 13:14
Ekipa Hitne pomoći odmah je prevezla teško povređenu radnicu u Urgentni centar Kliničkog centra Srbije a nadležni organi izašli su na lice mesta radi uviđaja, navodi se u saopštenju Ministarstva odbrane.
(Tanjug)
Komentari / 2
Ostavite komentarBoske
31.03.2023 17:55truli kapitalizam .Čuj ti to redovno higijensko održavanje prostora,što ne kažete "prilikom pranja prozora". Oduvijek su za pranje prozora postojale specijalizirane firme ,ali treba to platitit.Lakše je ovako nek sirotinja strada.
ODGOVORITEsinisa
01.04.2023 12:56Nasla se baba cistiti prozore sa 59 godina da je bila pametna otici u pemziju i i sad nebi pala sa sedmog sprata zgrade i zasluzuje da ozdravi i odma nek se hvata pemzije