Pronađena četiri kilograma kokaina, oružje i novac
Pripadnici Кancelarije za suzbijanje korupcije i organizovanog kriminala /Uskok/ pronašli su prilikom hapšenja po prijavama oko četiri kilograma kokaina, oružje i 189.400 evra.
Region 04.11.2022 | 17:00
Iz Uskoka je saopšteno da bi prodajom zaplijenjenog kokaina bila ostvarena protivpravna imovinska korist od oko 120.000 evra.
Na osnovu krivične prijave Uskok je donio rješenje o sprovođenju istrage protiv dvojice državljana Sjeverne Makedonije, jedne državljanke Sjeverne Makedonije i Bugarske i jedne hrvatske državljanke zbog osnovane sumnje da su počinili krivično djelozločinačkog udruženja te neovlaštene proizvodnje i prometa droge u sastavu zločinačkog udruženja.
Uskok je sudiji istrage Županijskog suda u Zagrebu predložio određivanje istražnog zatvora protiv svih okrivljenika, navodi se u saopštenju.
(Srna Foto: Marko Prpić/PIXSELL)

Komentari / 2
Ostavite komentarMax
04.11.2022 17:26Kakve ovo veze ima sa nama? Sta nas interesuju dileri i ostali šljam u Hr? Kao da mi nemamo svojih problema,veci je zločin budzet predsjednika RS-a nego ovo?
ODGOVORITELeko
05.11.2022 16:47Pa kako i na koi način da sprijecimo toliki budzet ovom kriminalcu