Ubjedljiv poraz Zmajeva u Bukureštu

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je u posljednjem susretu UEFA-ine Lige Nacija od selekcije Rumunije rezultatom 4:1. Selektor Ivaylo Petev je na teren izveo kombinovan sastav, a naš tim je tako upisao i prvi poraz u ovogodišnjem izdanju ovog takmičenja.

Fudbal 27.09.2022 | 00:18

Utakmica je prekinuta već u prvoj minuti jer su domaći navijači napali BH Fanaticose.

Turski arbitar Hamit Meler je prekinuo meč, a nakon što je policija intervenisala isti je nastavljen.

Nakon toga gledali smo 15 minuta terenske inicijative reprezentacije Rumunije, ali im to nije donijelo niti jednu izglednu priliku.

(Agencije  Foto: Reuters)