Borac pobijedi Slobodu i skočio na treće mjesto

Fudbaleri Borca jesenji dio sezone u Premijer ligi BiH zaključili su domaćom pobjedom nad Slobodom (3:1), koja im je donijela skok na treće mjesto.

Fudbal 04.12.2021 | 17:12

Aktuelni prvak poveo je u 33. minuti. Aleksandar Vojnović je šutirao, golma gostiju Semir Bukvić loše reagirao i odbio loptu do Jove Lukića, koji je zabio za 1:0.

Gosti su vrlo brzo došli do poravnanja golom Fedora Predragovića, koji je prekrasnim udarcem s 20-ak metara pogodio za 1:1.

Samo što je krenulo drugo poluvrijeme Borac je ponovo poveo. Dino Ćorić je fenomenalno ubacio, a Milan Vušurović glavom zabio za 2:1.

Pitanje pobjednika riješio Vušurović svojim drugom golom u 72. minuti.