Za nepovjerovati: Ovakvi autobusi prevoze djecu

Kako tvrde putnici, autobusi su potpuno neispravni, bez kočnica i nisu registrovani.

Republika Srpska 03.09.2021 | 10:18
Za nepovjerovati: Ovakvi autobusi prevoze djecu

Nije rijetkost da se na našim drumovima nađu neispravni i stari autobusi koji često saobraćaju i na duže relacije, jedan takav slučaj zabilježen je u Kneževu.

Čitalac našeg portala poslao nam je fotografije autobusa prevoznika Transport d.o.o Kneževo koji prevozi putnike do Banjaluke.

Svakodnevno se ovakvim autobusim prevoze djeca i studenti iz sela Memići, Javorani, Živinice i drugih.

Kako tvrde putnici, autobusi su potpuno neispravni, bez kočnica i nisu registrovani.

Oko stotinjak djece i studenata iz Kneževa plaća karte, ali zbog bezbjednosti prinuđeni su ići automobilima i izlagati se dodatnim troškovima.

Šokantno je to da isti prevoznik posjeduje svoj tehnički pregled za vozila.

Drugim prevoznicima, kako se tvrdi, osim ovog nije dozvoljeno da prevoze putnike.

Roditelji su zabrinuti za bezbjednost djece, kako kažu, više puta obraćali su se vlasniku prevoza, ali po tom pitanju ništa nije preduzeto. Slučaj je prijavljen saobraćajnoj inspekciji.

(BN)

Komentari / 54

Ostavite komentar
Name

BANJA LUKA

03.09.2021 10:41

OVO JE ZA ZATVORA. HVALA DRAGOM BOGU DA NIJE BILO NESREĆA....

ODGOVORITE
Name

Kun'-fu Panda

03.09.2021 12:26

A ovo im je jedan od novijih

Name

Igor

03.09.2021 12:35

Pa zar ima neko u Knezevu ?! Ja mislio oni svi dosli u Banjaluku . Kad ih srecem na Carini i po institucijama kao da Knezevo ima 200 000 stanovnika . Dobro su se rasporedili .

Name

nažalost

03.09.2021 13:10

To je ostavština opština u kojima SDS vlada. Nažalost ali vratili su nas 50 godina nazad

Name

Borac

03.09.2021 15:13

Ovo iz helikoptera ne mogu da vide onaj balvan i rudonja.

Name

Ja

03.09.2021 10:41

Treba ministre provozati malo u tom autobusu.

ODGOVORITE
Name

Bregovac

03.09.2021 10:42

Ovo gore nego u Indiji.

ODGOVORITE
Name

gusic

03.09.2021 14:05

bolji se voze u otpad

Name

Re

03.09.2021 15:25

I cudite se sto se dodik uhvatio 'elikoptera.....

Name

Stiven Segal

03.09.2021 11:01

Majko draga nek je tim putnicima bog na pomoci. Imali taj gazda ista s jesti u glavi da rizikuje zivot vozača svog pa djece. Pod hitno bojkotuje tog prevoznika dok neko nije stradao. Nadležni da reaguju

ODGOVORITE
Name

Murija

03.09.2021 11:07

Dobro dosli u RS! RS nece sa Evropom hoce unazad sa rusima i kinezima.

ODGOVORITE
Name

Mup

03.09.2021 12:27

Evo sta fali Kinezima? Nije u tome fazon, imamo mi drugi problem...

Name

Jaffa

03.09.2021 11:12

Neće valjda odvajati za takve stvari, a da nema za avion, helikopter, limuzine, švalerke!?

ODGOVORITE
Name

Паук

03.09.2021 11:26

Ма сачекајте багру и намлатите, оваквим аутобусом возити људе то је сулудо.

ODGOVORITE
Name

X

03.09.2021 11:27

Gdje je sad cuvar nacije Dodik .Ja da sam na fukciji odmah bi zatvorio vlasnika sramota.

ODGOVORITE
Name

re

03.09.2021 12:05

gdje je načelnik opštine?

Name

Re

03.09.2021 15:28

S Dodom u helikopteru!

Name

Knezevo

03.09.2021 18:54

Nacelnik stavlja demit fasadu na stalu i pecanu,nema se kad zamarati glupostima...Danas je isao u BL kupovati treci stan,malo mu dva.

Name

Kneževo

03.09.2021 20:35

Gdje je načelnik!? Načelnik to ne vidi,ne voze se njegova djeca tim autobusom, ne brinite.Trenutno traži na kojoj lokaciji da kupi treći stan u BL.Jbg.malo mu dva što već ima.A traži i povoljne ponuđače da mu stave demit fasadu na štalu i sušanu.Jedino je tu još nema.

Name

Ma

03.09.2021 11:31

Svaka cast na fotigrafiji. I u drugim mjestima je skoro identicna situacija. Kako prodju tehnicki to samo oni znaju. Treba pokrenuti siru akciju na nivou RS na kontroli vozila koja prevoze djake.

ODGOVORITE
Name

Sta drugo ocekujete

03.09.2021 11:33

Od razbojnika iz sekte crvene...

ODGOVORITE
Name

X

03.09.2021 13:12

Javi se moinistre Lukac posalji konjicu da vozi djecu

Name

Ugljenik

03.09.2021 17:11

Ovo je doobro,s'konjicom.

Name

Idealno X

03.09.2021 22:06

Nema ministar Lukač s tim ništa. On radi samo sa radarima, pokretnim, nepokretnim, ramerima, presretačima...

Name

Shell

03.09.2021 11:33

Pa ja ne znam sta se sada bunite ??? Godinama glasate za SNSD, izabrali ste njihovog nacelnika, a vlasmik te firme je njegov covjek. Zato i koristi takav autobus jer je povlasten i ima zastitu. Samo vi nastavite i dalje da ih birate pa cete skupljati mrtvu djecu iz takvog autobusa kad sleti i slupa se. On naravmo nece odgovarati jer je zasticen a vi cete biti zavijeni u crno.

ODGOVORITE
Name

Re

03.09.2021 12:10

Tacno tako! Trazili ste dobili ste! To je vas rezultat! Upotrijebite malo sivu masu bar kad dodju izbori. Ne budite ovce! Zivotinje biraju najpametnijeg medju njima, a ljudi najglupljeg.

Name

Skender

03.09.2021 11:38

Ovaj lik drzi monopol gore, neko ga gura. Vec godinama je ista situacija a ne daju drugom prevozniku ni da pridje

ODGOVORITE
Name

Luka

03.09.2021 14:28

Ne razumijem tekst dobro...karte kupe a voze se drugim prevozim.Kako to.Jednostavni ne kupujete karte tražite drugu alternativu a ovaj nek vozi prazan

Name

Joko

03.09.2021 12:18

Ne vjerujem. Iskopali negdje truo autobus i sad vozi ovog onog...

ODGOVORITE
Name

Iskreno

03.09.2021 13:00

Ima li igdje policije na tom putu kuda ide autobus??? Taj prevoznik, ako se može tako nazvati, je očito neko kome se može tako nešto dozvoliti. Nemam riječi dokle ljudski um može ići. Strašno.

ODGOVORITE
Name

borac

03.09.2021 13:21

Slika nase vlasti.

ODGOVORITE
Name

smrt fašizmu

03.09.2021 13:33

u Skender Vakufu su bili bolji

ODGOVORITE
Name

Bagra lopovska

03.09.2021 13:51

Uvijek im malo a tri decenije pljackaju nemilice.....

ODGOVORITE
Name

Ugljevik

03.09.2021 13:52

Tek u Ugljeviku, kakvi su školski autobusi firme Gajić iz Tutnjevca. Nije mi jasno kako uopšte prođu tehnički, a tek kako dobiju dozvolu za rad. Očigledno, pare za mito su spremne, a o bezbjednosti djece, ma koga to briga!!!

ODGOVORITE
Name

Ugljenik

03.09.2021 17:18

Zato su vozači uglavnom pripiti,da ne osjećaju strah. Taj Sreten Gajić baš je sretan,kao i naša djeca.

Name

E

03.09.2021 13:57

Jes ružan pogledati, ali ne mora da znači da su mu kočnice neispravne.

ODGOVORITE
Name

Borac

03.09.2021 14:17

Šta je tu čudno oduvjek je tako

ODGOVORITE
Name

Tja.

03.09.2021 14:29

Preciznije ima svoj tehnički pregled.može mu se

ODGOVORITE
Name

Narod

03.09.2021 14:34

Ovo ti je realnost ekonomske moci RS

ODGOVORITE
Name

Vozi na otpad

03.09.2021 15:06

Sad se tek ne cudim u kakvim se autobusima vozila stoka na Kozaru...za ove su prva klasa.

ODGOVORITE
Name

Србо

03.09.2021 15:07

Вјероватно аутобус припада неком сиротану из СНСД-а који нема новца да купи боље. Сви ти црвени кмери ће изумрјети ускоро, сат откуцава.

ODGOVORITE
Name

seprtlja

03.09.2021 15:17

Samo kanta jupola i bio bi on ko nov

ODGOVORITE
Name

Bosanac

03.09.2021 16:13

Ovo kao da je u Africi! Vazno da se kupuju helikopteri.

ODGOVORITE
Name

Rile

03.09.2021 16:54

Hapsi bagru. Zato i ne zele da funkcionise drzava da bi mogli raditi svakakve lopovluke.

ODGOVORITE
Name

Doboj

03.09.2021 17:39

Dobar, dođite u doboj da vidite kako trebavaexpres vozi a točkovi otpadaju i probijaju pod. To je vožnja vrijedna karte vozne! A ne ovaj samo truo.

ODGOVORITE
Name

Dm

03.09.2021 18:05

Otpad, kao i nacelnik , i vlast u Knezevu 😡

ODGOVORITE
Name

Javorani

03.09.2021 19:12

SNSD je na Vlasti,načelnik cedo Vuković,i ovaj drugi,sumu isekose,stotine kubika dnevno,od tih para,najbolje, SETRE,mogli su nabaviti,hitno treba drugog prevoznika,ubaciti,Losije opstine,nema U BIH,treba je ukiniti,a načelnika U ZATVOR,sto dozvoljava,da djaci,se izlazu,smrtnoj opasnosti,U tim krntijama,zamislite,kriminalac,djubre, Dodik,dodje helikopterjem,U Kneževo,i oni glasaju,za njega,a vidite kakve,autobuse,imaju,ne zaboravite,iz Knezeva,je sudija,sto je Dodika,oslobodio na sudu,a Trebao je U zatvor,

Name

Istina

03.09.2021 19:20

Ako neko po par puta prelazi svaki dan ovu dionicu puta a od saobraćajne policije i nadzorni kamera vrvi onda vjerovatno ima podršku aktuelne vlasti. Pa stoka ima bolji prevoz od ovih ljudi.Zalosno

ODGOVORITE
Name

ZIKA ZIKA

03.09.2021 19:55

KAZETE DA SDS VLADA U KNEZEVU KAMO SRECE DA VLADA. NEBI BILO JAVASLUKA STO IMA SADA. JA NISAM BIO DUZE U KNEZEVU SAD KAD SAM BIO DA TAKA NIJE BIO PRIJE 50 GOD. ALI JE VAZNO DA STE ISURILI CRVENU SEKTU NAJ ITURENIJU KUCU U KNEZEVU

ODGOVORITE
Name

Bari

03.09.2021 21:31

Vidite li ljudi koja ste vi bijeda i jeste li uopšte svjesni toga a hoćete neko otcjepljenje. Nek vam je bog na pomoći.

ODGOVORITE
Name

Kneževo

03.09.2021 22:00

Važno je da su načelnik i njegov zamjenik Žika-Banana, najbogatiji ljudi u Kneževu,koga briga za narod... U pamet braćo!

ODGOVORITE
Name

Mejdan

04.09.2021 08:35

Zar ima još nekog u Kneževu, pa svi su se raširili po Banjaluci...

ODGOVORITE
Name

SRAMOTA

04.09.2021 20:35

Zar moramo cekati da se ovako nesto sazna i da onda dignemo glas to moramo svaki dan dok je ova BAGRA i njihovi poslusnici na vlasti!

ODGOVORITE
Name

hahaha

06.09.2021 22:16

Ovaj autobus je prava slika Mile dodika,i on ovako izgleda.

ODGOVORITE