Crveno-beli u odličnom meču došli do pobjede nad Spartakom!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Spartak u Subotici 3:1 (2:1) u meč 3. kola Superlige Srbije.

Fudbal 31.07.2021 | 22:19

Šampion Srbije poveo je u petom minutu drugim ovosezonskim prvenstvenim golom Mirka Ivanića, izjednačio je Spartak autogolm Pankova u 26. minutu, a konačan rezultat postavio je El Fardu Ben. On je u 39. minutu zatresao mrežu, gol je najpre poništen zbog ofsajda, ali je nakon konsultacija sa VAR sobom utvrđeno da napadač Beograđana nije bio u nedozvoljenoj poziciji.

U prvom minutu sudijske nadoknade drugog poluvremna Krstović je pogodio mrežu Dujmovića, a VAR je potvrdio da je i taj pogodak regularan

Zvezda je ovom pobedom nastavila niz od tri trijumfa nakon početnog remija sa Vojvodinom. Četa trenera Dejana Stankovića tako je, šestim prvenstvenim bodom na najbolji mogući način najavila duel sa Šerifom u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Sa druge strane Spartak, posle tri meča ima samo bod.