Nataša Bekvalac nastupom zamalo potopila splav!?

Pevačica Nataša Bekvalac posle godinu i po dana zapevala je u jednom prestoničkom splavu ali je nastup prekinut jer je splav počeo da tone.

Zabava 03.06.2021 | 13:12
Nataša Bekvalac nastupom zamalo potopila splav!?

Naime, splav na kojem je nastupala u jednom trenutku je krenuo da tone zbog mnogo ljudi na njemu, pa je svirka odmah prekinuta.

Obezbeđenje se postaralo da sve prisutne hitno evakuiše, odnosno izbaci sa splava, radi njihove bezbednosti.

Srećom, niko nije ugrožen jer je samo jedan deo splava počeo da se ljulja, a kasnije tone.

Nataša se pojavila posle 21 sat u crnom kostimu i dubokim crnim čizmama, te su mnogi prokomentarisali da nikada bolje nije izgledala. 

Bekvalčeva je na samom početku istakla koliko joj je nedostajala publika, a prvi nastup posle pauze zbog korona virusa započela je pesmom "Mala plava". 

Publika je odmah pustila glas, a na početku se čuo i jak vrisak. 

"Toliko volim što smo večeras zajedno. Hvala puno što ste došli. Jako sam se uželela nastupa, jako sam se uželela vas. Oprostite za ono ću večeras uraditi, ja sam sada kao puštena sa lanca. Oprostite", rekla je Nataša, dok je sve vreme đuskala. 

(Kurir.rs/Nova Foto: kurir)

Komentari / 2

Ostavite komentar
Name

Kako se obukla?

03.06.2021 12:35

Nije dobra sa glavom, a oni koji dođu ovu gledati su još gori od nje. Možda se splav počeo zato naginjati.

ODGOVORITE
Name

Bezi

03.06.2021 20:21

Dok si ziv i zdrav,potopicu ovaj splav.