Tviter i Fejsbuk "obilježili" Donalda Trampa
- Tviter i Fejsbuk obilježili post američkog predsjednika u kome je nazvao odluku Vrhovnog suda u Pensilvaniji da produži glasanje mejlovima "veoma opasnom".
Svijet 03.11.2020 | 08:21
Donald Tramp je to napisao i na Tviteru i na Fejsbuku, nakon čega su kompanije obilježile njegove postove, prenosi Rojters.
Kompanija Tviter je Trampovom tvitu dodala izjavu o odricanju od odgovornosti i navela da je sadržaj "osporen i da možda zavarava".
Slično je objavio i Fejsbuk, koji je istakao izjavu o odricanju odgovornosti u kojoj se kaže da glasanje putem pošte i lično glasanje imaju "istoriju pouzdanosti" u SAD-u, a da je prevara birača izuzetno rijetka.
Komentari / 2
Ostavite komentarNešo
03.11.2020 07:39U strahu od gubitka izbora su velike oči.
ODGOVORITEMelanija
03.11.2020 09:53Kakav strah citav svijet protiv njega, a on daje prosjecnoj americkoj porodici 700 dolara sedmicno? dje tvoj predsjednik???? Soros dao 2 milijarde, pazi: DVIJEMILIJARDE, BROJEM: 2.000.000.000 MEDIJIMA DA GA OPSTRUISU. KAKAV STRAH CRRNI
ODGOVORITE