RUS - Bjesneće u Lokomotivi: VAR pogurao CSKA!

Na kraju domaćin slavio u velikom gradskom derbiju – 1:0.

Fudbal 28.07.2019 | 20:41
Gradski derbi Moskve između CSKA i Lokomotive je završen trijumfom Armejaca (1:0), ali tek će se pričati u Rusiji o dešavanjima na toj utakmici. Ili da budemo još precizniji – o detalju koji je odlučio konačnog pobednika.

Igrao se 41. minut susreta kada je Muriljo u šesnestercu Lokomotive blago startovao nad Sigurdsonom. Islanđanin kao da je želeo da iscenira najstrožu kaznu, na kraju je to i dobio.

Posle konsultacija sa VAR-om arbitar Viktoro Berzborodov je pokazao na kreč. Siguran realizator jedanaesterca bio je Fedor Čalov.

CSKA je imao prednost posle prvog dela, a Lokomotiva nije imala pravu reakciju. Gosti su imali samo jednu dobru šansu preko Edera. Armejci su u nastavku delovali bolje i stigli do šestog boda u sezoni.