Tomić: Evo zašto bez Reglanda, Perperoglua i Cirbesa...
"To je moja odluka, jer smatram da je to najbolje za tim", rekao je trener košarkaša Crvene zvezde.
Košarka 26.04.2019 | 08:00
Crveno-beli u pauzi između "majstorice" finalna regionalnog plej-ofa protiv Budućnosti i starta u Grupi A košarkaškog šampionata Srbije odlučili da trojica stranaca ne budu više u takmičarskom pogonu - bek Džo Regland, krilo Stratos Perperoglu i centar Maik Cirbes.
"Odluka o skraćenju spiska igrača je bila, dvojica povređenih i Cirbes. Takva odluka je doneta zbog 'hemije' ekipe", rekao je Tomić i dodao:
"To je moja odluka, jer smatram da je to najbolje za tim".
On je rekao da će oni koji su ostali, uprkos neminovnom emotivnom pražnjenju posle burnog ABA plej-ofa i dve "pobedi ili idi kući" utakmice sa najvećim rivalima, biti motivisani da odbrane jedini trofej koji je osvojen prethodne sezone.
"Nismo se emotivno ispraznili i fizički, svako treba da radi svoj posao, sezona traje i imamo još mesec i po dana da obavimo posao. Radimo dalje, igrači su osveženi dobili su dva dana slobodno, napunili su baterije i biće spremni", naveo je Tomić.
Izvor: mondo.rs
Komentari / 0
Ostavite komentar