IV: Odmah kraj za Aleksandru Krunić!

Krunićeva se obrukala protiv 17-godišnje Amerikanke! Srpska teniserka, Aleksandra Krunić, eliminisana je u prvom kolu turnira u Indijan Velsu, porazom od Amerikanke, Amande Anisimove.  Brz završetak takmičenja za našu teniserku. . .

Tenis 06.03.2019 | 23:38
Kraj odmah na startu!

Srpska teniserka Aleksandra Krunić eliminisana je večeras u prvom kolu turnira u Indijan Velsu pošto je od nje bila bolja Amanda Anisimova iz Sjedinjenih Američkih Država, koja ju je nadigrala u dva seta (6:0, 6:4) za 68 minuta igre.

Krunićeva je loše počela meč i protivnici olako prepustila set tokom kog je osvojila samo dva poena na servis Anisimove, koja je s druge strane imala pregršt brejk lopti.

"Aleks" je u drugom setu uzvratila na brejk rivalke i odmah napravila "ribrejk", međutim to nije bilo dovoljno za nešto više pošto je Anisimova iskoristila prvu meč loptu na meču i obezbedila plasman u 2. kolo Indijan Velsa.

Anisimova će u narednoj rundi igrati protiv Eliz Mertens iz Belgije.

Izvor: mondo.rs/B92