Centurion Azar: Želim da budem legenda kao Lampard i Drogba!
Belgijanac Eden Azar ušao je za "Boksing dej" u istoriju Čelsija kao deseti igrač koji je postigao 100 golova u dresu "plavaca".
Fudbal 27.12.2018 | 16:15
"Postići 101 gol za ovaj neverovatni klub je nešto što nikad neću zaboraviti, ali sada navijači, igrači i zaposleni u klubu traže više. Želim da postižem više za klub i pokušam da postanem legenda kao Frenk Lampard, Didije Drogba i Džon Teri", rekao je Azar.
Azar je odigrao 322 utakmice za Čelsi, ali se već mesecima spekuliše o potencijalnom transferu u Real Madrid.
Te glasine su se posebno pojačale u oktobru nakon što je izjavio da mu je bio "san" da pređe u redove španskog giganta, ali je samo dva dana kasnije odbacio mogućnost da se u januaru preseli na Santjago Bernabeu.
Izvor: B92
Komentari / 0
Ostavite komentar