Nazire se Milojevićevih 11 za Napulj...

Ne igra ni Jovančić! Povrede će skrojiti sastav crveno-belih za meč u Ligi šampiona.

Fudbal 23.11.2018 | 16:15
Nazire se Milojevićevih 11 za Napulj...
Pred Crvenom zvezdom je derbi kola u Nišu protiv Radničkog, ali još važnije je ono što čeka Milojevićeveizabranike četiri dana kasnije u Ligi šampiona.

Crveo-beli gostuju Napoliju u pretposlednjem kolu grupne faze i još imaju šanse za plasman u osminu finala ili za osvajanje trećeg mesta koje donosi proleće u Ligi Evrope. Za to će biti potrebno neko čudo u Napulju, a do njega će biti još teže doći s obzirom na zdravstveni bilten. Crveno-beli će biti debelo oslabljeni na gostovanju italijanskom vicešampionu.

Povrede su izbacile iz stroja Vujadina Savića, Filipa Stojkovića, Milana Pavkova, a najnovija vest je da neće biti ni Dušana Jovančića. Povreda zadnje lože ipak nije zalečena kako se očekivalo i elegantni vezista nije stigao da se oporavi na vreme. On se povredio protiv Liverpula, prve prognoze su bile loše i čak govorile da je završio polusezonu, a onda se ukazao tračan nade. Snimci su pokazali da ništa nije puklo, Jovančić se dobro osećao i nadao se da će biti spreman za Napulj. Ipak, protiv prirode se ne može i odlični vezista će morati još neko vreme da pauzira.

Podsetimo, iste povrede imaju Vujadin Savić i Milan Pavkov. Obojici su stradale lože i vrlo je verovatno da će propustiti gostovanje u Napulju. Povređen je i Filip Stojković, pa će Vladan Milojević morati da nađe zamene za četvoricu startera iz istorisjkog trijumfa protiv Liverpula.

Postava za Napulj se polako nazire. Stojkovića će zameniti njegova prirodna zamena Marko Gobeljić. Umesto Savića će kao u Liverpulu i Parizu igrati Srđan Babić, dok bi Jovančićevo mesto trebalo da popuniBranko Jovičić. Umesto Pavkova, u startnih 11 će se vratiti Ričmond Boaći.

Izvor: mozzartsport

FOTO: Star sport

Komentari / 0

Ostavite komentar