Maksimović: U državi je zastoj

„Granična policija i granični prelazi su lična karta svake države. Naši granični prelazi u proteklom periodu nam i bukvalno pokazuju kakvo je stanje u državi – ZASTOJ“, poručio je lider Pokreta Uspješna Srpska i nosilac kandidatske liste za Izbornu jedinicu 6, prof. dr Zlatko Maksimović.
Zbog ogromnih gužvi na sva tri granična prelaza u prethodnom periodu, iz Pokreta Uspješna Srpska simbolično su organizovali konferenciju za medije na graničnom prelazu Šepak, ističući da treba povećati efikasnost službi i smanjiti zastoj.

Republika Srpska 17.09.2018 | 12:51
Maksimović: U državi je zastoj
„Da nije tužno, bilo bi smiješno, ali ovih dana sve više Semberaca koristi skelski granični prelaz u Crnjelovu da pređe u susjednu Srbiju. A na Rači, na primjer, od onoliko kućica rade samo dvije“, rekao je Maksimović.

Kako su istakli iz Pokreta, u narednom periodu zalagaće se za povećanje efikasnosti službi i pojednostavljenje procedure prelaska granice za stanovnike Srpske i Srbije, a, u perspektivi, i ukidanje granica između dvije bratske zemlje i dva bratska naroda.



(BN)

Komentari / 9

Ostavite komentar
Name

medjas

17.09.2018 11:01

Evo i ovaj hoce da ukida Drzavne granice,pa nije to medja kao sa komsijom.

ODGOVORITE
Name

Nvs

17.09.2018 11:34

Ali zato na granici Zapadne Hercegovine sa Hrvatskom prolazi od igle do lokomotive nit ko šta pita, nit ima gužve. Ovamo smeta zato što su Srbi u tranzitu. E zato ćete drage Sarajlije uvijek da imate podršku za treći entitet iz Republike Srpske, kad se volite toliko međusobno.

Name

Sale

17.09.2018 12:40

E ovo je demagogija hahahaha kritikuje vlast a u koaliciji sa istom tom valscu i sad je kritikuje da pokupi glasove pa opet po starom ali je i ovo vec vidjeno i sve je teze prodati ovu pricu

Name

kiki

17.09.2018 15:14

Pa doktore onda moras glasat da se poveca budzet tih drzavnih institucija koji je svedene na minimum, zahvaljujuci politici koja dolazi iz Srpske. Ne mozes smanjivat budzet i biti protiv a traziti da sve funkcionise.Osim toga te prelaze treba dobro kontrolisati jer tu prelaze mega sverceri...valjda ti to znas Doktore?

Name

Zzzzz

17.09.2018 11:03

Nismo mi dva bratska nego jedan narod

ODGOVORITE
Name

Deba

17.09.2018 15:48

Dobro j'tro Zlatkoooo, kako je, kako je?

Name

TUKAVAC

17.09.2018 11:09

Ma svi smo prsli,skontaj doktore kako da ozdravimo.

ODGOVORITE
Name

PRIJEDORČANIN

17.09.2018 11:42

Doktore mani se politike, vrati se pozivu, ako i to radiš kako treba i bog nalaže.

ODGOVORITE
Name

Re

17.09.2018 12:41

Dva naroda dva džepa !!! Dok se ne skonta da je tako tonuće ovaj brod i dalje

ODGOVORITE