Dodik prisluškivan zbog pranja novca
Milorad Dodik je ponovo ovih dana aktualizovao priču o tobožnjem prisluškivanju njega ali i visokih predstavnika zemalja u regionu, tačnije Aleksandra Vučića, od strane obavještajnih službi u BiH. Iako je već nekoliko puta bezuspješno pokušao da slaže javnost ali i Vučića da ih neko obojicu prisluškuje, Dodik ne odustaje od strategije da za svoje kriminalne radnje i istrage koje se protiv njega vode koristi Vučića kao štit.
Republika Srpska 05.09.2018 | 15:41
Prije dvije godine na sastanku u Donjoj Gradini, održanom 19. avgusta 2016. nakon obilježavanja 75. godišnjice osnivanja logora u Jasenovcu, saradnici Milorada Dodika podmetnuli su Aleksandru Vučiću lažne transkripte navodno njegovih prisluškivanih razgovora sa najvišim funkcionerima Republike Srpske.
Vučiću su tada predati transkripti, a optužen je Savez za promjene da ga prisluškuje, odnosno da to po njihovom nalogu radi OSA.
Međutim, ispostavilo se da su transkripti lažni, preciznije, Vučić je nadležnim službama Srbije dao da provjere navode i transkripte i te institucije su nesporno utvrdile da je riječ o falsifikatu.
Tek ta vijest izazvala je Vučićev bijes i ljutnju, pa se, stoga, nije ni pojavio na zajedničkoj vježbi koju su specijalci MUP Srbije i MUP Republike Srpske održali 28. avgusta te godine u Loznici.
Iako je već jednom osramoćen zbog očigledne laži, Dodik je potom u julu 2017. izjavio je da je obavještajnim strukturama u BiH dat nalog za prisluškivanje državnog vrha Srbije, te da vjeruje da je isti slučaj i sa Hrvatskom. Ovim se nadao da će prouzrokovati bilo kakvu reakciju, ili međunarodni skandal.
Kako od te priče nije bilo ništa, Milorad Dodik je sačekao još godinu dana te je pokušao ponovo da nametne priču o prisluškivanju. U junu ove godine je izašao sa izjavom da britanski špijuni prisluškuju predsjednika Srbije Aleksandra Vučića i njega.
Tom prilikom je kazao da postoje brojni dokazi da britanske obavještajne službe imaju prislušni centar i da prate državni vrh Republike Srpske, a prepostavlja da je ista situacija i u Srbiji, i da je to „jedan od načina da nas destabilizuju“.
Na pitanje odakle dokazi za to, Dodik odgovara: „Dokaz su izjave ministra odbrane, potvrde da će se Velika Britanija baviti ruskim utjecajem na ovom prostoru. U julu se formira poseban operativni centar koji predvode Britanci. Tu su i izjave britanskog ambasadora“.
Dakle, ništa. Nikakav papir, izvještaj, priznanje, ništa. Samo prosto rekla-kazala.
Pošto ni taj put nije uspio da skrene dovoljno pažnje na sebe, jer se pokazalo da ni od fantomskih 40 britanksih obavještajaca nema ništa, Dodik je ubrazao tempo i odlučio da ne čeka još godinu dana sa novom pičom o prisluškivanju njega i Vučića.
Tako je juče Milorad Dodik izjavio da Obavještajno-bezbjednosnu agenciju BiH treba ukinuti, jer ne služi ničemu osim za nanošenje štete srpskom narodu i njegovom rukovodstvu u Srpskoj i u Srbiji.
– Poslije ovoga što vidimo – da oni na glavne tačke svog rada, nerada ili nedjela postavljaju mene, predsjednika Srbije Aleksandra Vučića, rukovodstvo RS i srpski narod, da je to njima glavni problem – zašto da mi to plaćamo – zapitao je Dodik.
Slučaj Pavlović banke
Stvarni razlog galame Milorada Dodkika na pitanje prisluškivanja je nešto malo više lične prirode, a ne međunarodni špijunski obračun, kako bi Dodik to htio da predstavi.
Naime, Milorad Dodik je prisluškivan u vezi sa predmetom „Pavlović banka“, odnosno zbog kupovine vile na Dedinju, to jest krivičnog djela pranja novca.
Krivična prijava protiv Dodika, vlasnika „Pavlović banke“ Slobodana Pavlovića i još nekoliko osoba podignuta je povodom navofnog kredita od 1,4 miliona KM koji je ta banka dala Dodiku za kupovinu nekretnine u Beogradu.
Kredit iz 2007. godine je fiktivan posao, a Milorad Dodik je iz sopstvenih sredstava isplatio iznos od 750.000 evra za kupovinu nekretnine u Beogradu i to bez upisa bilo kakvih tereta na nekretnini. Nakon toga je, u cilju prikrivanja porijekla novca, pritiska medija, kao i određenih protivzakonisti za ostale članove organizovane grupe, uzeo kredit u junu 2008. od Pavlović banke u iznosu od 1.468.373,00 KM. Taj iznos po kreditu nije koristio za kupovinu nekretnine (budući da je ista u tom trenutku već stečena),već zadržao za sebe – navedeno je između ostalog u prijavi.
U dokumetu koji je u našem posjedu ne navodi se da je u pitanju ovaj konkretan slučaj, već da je predsjednik Republike Srpske praćen zbog sumnji Tužilaštva BiH u krivično djelo pranje novca.

Nadzor i tehničko snimanje Dodikovih komunikacija trajalo je od 11. februara do 13. maja 2016. zbog „nemogućnosti prikupljanja dokaza na drugi način“. Upravo je u avgustu 2016. godine Dodik prvi, ali ne zadnji put slagao Vučića o tome da je i on meta akcije prisluškivanja, iako je stvarna meta bio Dodik i njegove lične aktivnosti.
Prisluškivanje je bilo zakonito, odnosno uz odobrenje sudije za prethodni postupak, a na zahtjev Tužilaštva BiH, te Dodik nije imao nikakav drugi način da u javnosti predstavi potencijalnu sramotu od toga da u cijeli slučaj, krajnje neodgovorno i naivno uvuče Aleksandra Vučića.
Kockar koji gubi
Dodik i dalje nastavlja sa svojim blefom, potpuno svjestan činjenice da iz ovog ima samo dva izlaza: ili presuda zbog pranja novca, koja znači kraj njegove karijere političara ali i slobodnog čovjeka, ili prekid istrage i nastavak slobode, uz potpuno narušen odnos sa Vučićem, što u konačnici znači veoma loš odnos Republike Srpske i Srbije.
Još jednom se pokazuje da je Dodik spreman da se kocka sa sudbinom čitavog naroda kako bi spasio svoju kožu, gazeći usput preko bilo koga i bilo čega da bi ostvario svoj cilj.
(Nas-portal)

Komentari / 67
Ostavite komentarAlibaba sa 670 razbojnika
05.09.2018 13:45Nisam se ovome nadao bas od naseg precednika. Bogami cu skinuti njegovu sliku sa zida primace sobe.
ODGOVORITEVlad Tepeš
05.09.2018 14:06Odavno nisam pročitao duhovitiji komentar. Bravo
Treba se malo prisjetiti
05.09.2018 14:17Mektic je prije dvije godine kada su ga pitali u vezi afere "usce" oko prisluskivanja Predsjednika Srbije izasao u javnost i rekao da BiH nema uredjaje za prisluskivanje u drugim drzavama. A onda je ubrzo nakon toga priznao kako je BiH pratila razgovore pojedinig drzavnika u Hrvatskoj radi zastite privrede Bosne i Hercegovine. Sta je sad to, ispade da su prisluskivali druge, al ne mogu priznati da su prisluskivali Srbijance vec kao Hrvate. Ocito da su se ulagali i da su prisluskivali i Predsjednika Srbije.
ROMANIJA
05.09.2018 14:17Koliko se ja razumijem u poljoprivredu i šumarstvo kriminalci su uvijek bili praćeni i prisluškivani, jedino da sad nije u ovoj vlasti kontra da sad kriminalci uživaju u ovakvoj policiji a da obični građanin bude maltretiran i prisluškivan..
analiticar
05.09.2018 14:31Dodika je produkt DB Srbije,instaliran je da preko njega stalno vrsi opstrukcije u BiH,da sprovodi interese Srbije.Narod u RS je talac Dodika i Beogradske politike.Pogledajte portale u Srbiji taj ne silazi sa stranica.B92 dnevno po tri vijesti lansira od Dodika,pametnom dovoljno ko stoji iza njega i ciju podrsku ima.
Re RASPUCHIN
05.09.2018 14:35"Велики баја" је стара "веш-машина". Знам га још из 1990.г. када је почео прати новац (исто тако отет са народне грбаче). Е , да је таква права веш-машина па та ради скоро 30 година без застоја. Ни некадашње Велење му није равно.
Rade
05.09.2018 16:53Kod mene je njegova slika na toletpapiru njegova ,pa snsd jedan list,pa Željka pa onda svi politicari u ovoj napaćenoj zemlji
profesor
05.09.2018 19:10Kada nekultura i neukus prevladaju onda je i Bajo kao pjevac, i Zeki kao plesacica u trendu. Steta sto oboje nemaju veze sa poslom kojeg obavljaju. Tim smo sigurno osigurali buducnost nase djece: kao pjevaca i plesaca pod satorima!
Još Ne Sazna Njegov Cilj
05.09.2018 19:23Dodo , kakav je tvoj odgovor.
Re analitičaru
06.09.2018 05:18Otkud toliko pameti i nalupa se ti gluposti i donese neke gluposto i paušalije da je smjesno ...
Borac rs
06.09.2018 05:42Krade Baja a kradu i dupelisci i papci svi ktadu i nikom ništa ne fali. Bez batine ovde leka nema. Možete ga uhvatiti sa šleperom eura nebi bilo dovoljno dokaza za zatvor.
Šta Se Buniš,
07.09.2018 13:49nikada ti pravo nije,šta bi to trebamo da značilnosti; da mirno gledamo kako kupiš odnosiš deliš , kao da ti to babina prčija , još jedanputa odlazi , muka nam je.
Stranac
05.09.2018 13:47Good Luck!!
ODGOVORITEPSIHIJATAR
05.09.2018 15:01Prema svim nalazima i nakon dugogodišnjeg posmatranja starog pacjenta mogu slobodno reći da je D.M. tipičan primjer ŠIZOFRENIČARA, klasična DVOSTRUKA LIČNOST. Sa jedne strane imamo osobu koja je veliki patriota, borac za srpske interese, predsjednik republike, dobar vjernik, otac, muž i prijatelj. A s druge strane imamo osobu ogrezlu u kriminalu, velikom mafijašu, lažovu, ološu, izdajniku , vulgarnom kočijašu i bahatom kabadahiji. Moguće je čak da se te dve osobe uopšte ne poznaju. Pošto dotični pacjent već ima dijagnozu duševnog poremećaja tvrdim da se radi o najtežem obliku šizofrenije i preporučujem hitno liječenje u ustanovi zatvorenog tipa jer je pacijent izuzetno opasan za okolinu.
Re psihijatar
05.09.2018 15:47Meni se čini da je ipak reč o sociopati, danas se sch leči. Sociopatija ne
Hhhhaaa
05.09.2018 17:07To sve sto nabroja pozitivnoMUZ HHHHAA odavno je on posteljinu promjenio,sa cicos macos,a ona jadna fina zena nesme zuba probjelit,cuva mu staru mamu tatu i unucice,stace jadna zenica..Da je pametna da mu zube pokaze,ne muslim zbog politike vec zbog cicos macos...
Mk
05.09.2018 18:23POTPUNO UPRAVU BRAK ODRŽAVA SAMO ZBOG JAVNOSTI I NIŠTA VIŠE. JADNA ŽENA NIKO NIŠTA JU NE PITA.A U PRAVU SI I TO DA JE JEDINA POŠTENA A OKO NJE SVE VUKOVI I NJENA I NJEGOVA PORODICA NEZNA SE KO VIŠE GLEDA SVOJU KORIST.A ON BOLESNIK BOLESNI .ŠIZOFRENIČAR JE BLAGA RIJEČ
RAJNA za psihijatra
06.09.2018 04:16Poštovani, dg. je OK, al zar vam se ne čini da veliki broj političara koji su trenutno na vlasti ne boluju od iste bolesti , jer svi imaju identične simptome onima koje ste naveli, sa jedne strane brižni roditelji, deke, dobri muževi, kućevni, gaje krompir po Drvaru i drugim rodnim selima , jer su uglavnom svi rođeni u selu, a sa druge strane , kriminalci, lažovi , skloni kako porodičnom nasilju koji kriju ko zmija noge kako nasilju na radnom mjestu . Iskreno mislim da je Republika Srpska ludnica otvorenog tipa,
Re,
08.09.2018 09:44Sada kada pogori na izborima, šta mislite zašto je izdao pasoše keljemendiovim, ; Dodik če poskušati uz momoc likvidatora (keljemendiovim,)da mnoge odstrani na fizični način to ti lični telohranitelji , on nikada srbima nije verovao .; pokvarenjaštvo mu genima.
Profesorica
05.09.2018 13:47Lažovu jedan čak nisi u stanju ni da smisliš novu laž već sve isto radiš kao i prethodnih izbora. 1. sjednica dviju Vlada, 2. odlazak u Rusiju i bajke o kreditima i investicijama (koje nikad nisu stigle), 3. Prisluškivanje itd itd podvale, huškanja. grozota jedna.
ODGOVORITEMitar
05.09.2018 18:41Pa mislim da ljudi glasaju za njega, samo zato što su ovi drugi mnogo mnogo gora varijanta. A lično mislim da OBA prisluškuje sve naše funkcionere
Re,profesorice
05.09.2018 22:15i jos laze da jos moze zitigu...odjeban je poodavno iz kreveta ,nesposobnjakovic bolestan u glavu i ostalo...
borac
05.09.2018 13:50Kad ce to marva da svati.
ODGOVORITEZile
05.09.2018 14:06Netreba pratiti odma ga uhapsiti kakvo pranje novca hapsi pa neka dokaze odakle mu toliko novac i nekretnine
FBI
05.09.2018 13:52Mile nikad nije bio JAČI!!Potop će napraviti na izborima a vi pišite ovakav Mile,Mile lopov,Mile ovo,Mile ono!!Evo izbora pa ćemo vidjeti!!MILE CAR
ODGOVORITEAlija
05.09.2018 14:18Bravo Mile bosnjacka legendo.Niko nemoze unistiti RS kao sto to radi nas Mile.
RE FBI
05.09.2018 14:24PA PRAZNOGLAVCE IMAS LI TI OCI? VJERUJES LI VISE SVOJIM OCIMA ILI JEDNOM KRIMINALCU? RAZMISLI MALO O SVOM MOZGU, KAD VISE VJERUJES NEKOM DRUGOM NEGO SVOJIM OCIMA. BLAGO DODIKU DOK JE TAKVIH. TAKVE ULIZICE SU PLJUNULE NA SVE JUNACKO I POSTENO STO SU BILI NASI PRECI, PLJUNUO SI I NA SVE NASE JUNAKE OD KOSOVA PA NA OVAMO.
za FBI
06.09.2018 04:23Samo ti sebe tješi, pa po Mili se vidi da stvari oko izbora ne samo da nisu dobre, već su jako loše, pa pogledaj Željku Cvijanović, nos joj stigao do usta, ten dobio mrtvačku boju, nigdje osmjeha, izađe ko grobar , a svaka rečenica teška neistina i sve što obećava u pogledu novčanih davanja , ništa ispuniti neće, odnosno novčana davanja se preko žiro računa isplaćuju isključivo samo i jedino članovima SNSD-ea , a ostali dobiju samo prazna obećanja ili rješenja koja se ne isplaćuju .
SUDBINA
05.09.2018 13:53ZATO SVI NA IZBORE U OKTOBRU KAKO BI SKINULI OVOG LOPOVA SA VLASTI DA BAR MALO PRODIŠEMO, MI SRBI I U RS, BIH I SRBIJI. MOLIM VAS DA IZAĐEMO SVI NA IZBORE TO NAM JE SPAS.
ODGOVORITEx
05.09.2018 13:59Pajtosi
ODGOVORITERS
05.09.2018 14:01Slusajte jos mjesec dana. onda dolazi Dodo. Pakujte se polako.
ODGOVORITERe RS
05.09.2018 15:08Misliš, odlazi?
za RS
05.09.2018 15:15Mrtva trka, mogli bi se i vi pakovati
Milan
05.09.2018 14:09Dokle??
ODGOVORITERazotkrivanje
05.09.2018 14:11A sta je bilo kada je Vucic prije nekoliko dana pokazao Ivanicu dokumente kojim se trazi vrsenje obavjestajnog nadzora. Aaaa, gospodo, sve je vec pocelo da izlazi u javnost.
ODGOVORITEre
05.09.2018 16:30Cobane citaj malo i upali mozak. To se "desilo" u Gradini, kako rece Prvi lazov RS, md. Kada je bio "neki dan" Vucic u RS ?
Natalija_BL
05.09.2018 14:12Podrzavam Gacu da istrazi slucaj "pranja para" naseg precednika. Podrska centru MUP-a 100% s moje strane.
ODGOVORITERUZA
05.09.2018 14:14Neces vise dosta tvojih iz\zmisljenih lazi.
ODGOVORITENekretnine
05.09.2018 14:38Ne posjeduje samo Mile nekretnine po Srbiji i kojekuda, ko od njih iz vrha pa do direktora Javnih preduzeca nema tamo nekretnine, raspitajtr se malo!!! Ko uzima pare za zaposljavanje u JP?
ODGOVORITEMitric Dejan Gricko
05.09.2018 14:53Pravda!!! Idemo!!! Na najjace!!
ODGOVORITERobin Hud
05.09.2018 14:57https://www.youtube.com/watch?v=YIZxJrcQta4- https://www.youtube.com/watch?v=l8wUuKHFz8M
ODGOVORITEre
06.09.2018 08:42i li ovaj; -https://www.youtube.com/watch?v=bOFuRdxHw1g
re
06.09.2018 08:59https://www.youtube.com/watch?v=Dg1zQlZ4rwI
Guja
05.09.2018 15:00Ha, ha pa imate li drugih tema? ovo je postalo odurno i uzaludno. Dodik će da vas pomete a vi bulaznite
ODGOVORITEBanjalucanin SDS
05.09.2018 15:01Cekaj znaci ipak iz oba osmica I ekipa prisluskuju predsednika kakav god da je on je.predsednik RS. A kao.oba dobra pa zbog pranja para , pa oba je sam vise para oprala od dodika , bakira I covica zajedno.Ko te ljude kontrolise ? Milu cemo mi hapsiti I mi suditi , nikakva oba ili sipa.
ODGOVORITEmodricanin
05.09.2018 16:32ON je Lopov, a Lopovima je mjesto u ...
re RE FBI
05.09.2018 15:17Ne znam u što ti gledaš, a ne vidiš da predsjednik obilazi svakodnevno RS, gradilišta, grade se bolnice, domovi zdravlja, škole, hidro centrale ijoš mnogo toga, a vi samo izmišljate kojekakve afere, bavite se glupostima, umjesto konkretno da kažete šta je korisno opozicija uradila za RS, naravno jedno veliko ništa, ali hajde da mi nekako degradiramo Milorada Dodika, da ga sklonimo sa političke scene, izmišljanjem kojekakvih afera, ali džaba narod vam ne vjeruje i to će vam se samo "kazti" u oktobru.
ODGOVORITEDjeneral
06.09.2018 05:26Gradi se!!!??? Gdje to?
Re za sve vas
05.09.2018 15:19E sada Nas - portal zna sta je Dodik dao Vocicu , sta ja Vucic naredijo sluzbama u Srbiji i sta su sluzbe otkrile , pa bas ste se predali masti kao mala djeca , i vi se sada razbacujete komentarima aha evo dokaza .
ODGOVORITEFBI ZA RE
05.09.2018 16:01Prije nego za sve nas mozes svima nama!!!!
down with DoDick
05.09.2018 15:43ako ne budemo glasali u oktobru protiv ove mafije, pise nam se crno, tj. jos crnje iako mnogi misle da to nije moguce. ne dopustimo da nad nama vladaju ,legalno´kriminalci koji pjevaju pod satorima, kupujuci tako glasove od naivnog naroda. nekad smo imali Tita, gospodina, postovanje od strane drugih, normalan zivot..a danas nas sramota reci odakle smo. toliko pametnog i postenog naroda ima u ovoj drzavi, zato treba da se zajedno suprotstavimo ovom kriminalnom kanceru koji stoji na vrhu ove drzave. seljoberi, ratni zlikovci, izdajice, svi se oni drze, cuvaju ledja jednom drugom. ali ako im svi zajedno kazemo NE, pobijedicemo. nas je ipak vise. zato svi na glasanje, ne samo 50+, vec svi mladi, svi studenti, buducnost ove drzave. ne gubite nadu!
ODGOVORITEOSTANAK
05.09.2018 17:19Tako je, SVI IZAĆI NA IZBORE!!!
kiza
05.09.2018 15:43Dajte vise ljudi manite se ovog laktasenaka. Sto mu vise pridajete paznje kod ovog idiotskog naroda rejting mu raste. Pustite tzv coveka da skroz propadne. UJ normalno vreme njemu i njegovim komsijama se izjave na suudu nisu priznavale jer su od rodjenja lazovcine.
ODGOVORITEBranko
05.09.2018 15:46Baš je čudo ovaj što je napisao tekst. Vučić provjerio transkripte????? Dakle, Vučić morao da provjeri skim je šta i da li je pričao???? Hahahaahah, smiješno.
ODGOVORITERe "analiticar" RASPUCHIN
05.09.2018 15:47Гријешите. Иза Додика стоје управо службе Ваше "лијепе њине" исто као што оне контролишу и ДБ Србије који никако да се очисти од ј"U"гословенских и усташких кадрова којих су препуне. Истина је само једна : Србија и Српски народ су окупирани а окупација траје неких стотињак година.
ODGOVORITEGlobal zitizen
05.09.2018 16:18Predsjesnik smutnje godinama pravi negativnu politicku atmosferu i time rastjeruje investitore. Narod mu nestaje a on se ne zaustavlja. Stvarno mi nije jasna psiha ljudi koji daju glas ovakvom covjeku.
ODGOVORITECAREVI
05.09.2018 16:23imate jos 31 dan da ga pljujete a onda imate opet 4godine pa opet ali uzalud vam trud.
ODGOVORITEdecko
05.09.2018 17:05"dear mr. prasident, come take a walk with me... lets pretend that we are just two people, and youre not better than me. i would like to ask you some questions, if we could speak honestly? what do you feel when you see all the homeless on the street.... who do you pray before you go to sleep?...."
ODGOVORITETurboskara
05.09.2018 17:18Ovaj opet nije uzeo terapiju.Opet se ufuro daje neka važna ličnost.On i Vučić.Od davno od Crne liste Amerike nesusreče se više niskim.Nema mu ni brata Čovića.Opet če on sa Bakirom nisi nikad ni prestali samo eto kao pred narodom nešto glume.Jedan kao napada drugi nešto kao brani.Čidi me samo Vučić što ga toliko pušta što ga nepusti više niz vodu.Od političkog pobačaja i mnogi drugi afera koje mu baja javno smješra ovaj go još trpi.A i narod.čudno je to.
ODGOVORITEMato
05.09.2018 17:45Tose nije cudit nista nemoguce je da svi ljudi drugih partija i to srbske nacionalnosti nevaljaju kako su rusioci republike srpske docim se pokazalo staje u pitanju su pare narod je doveo do prosijackog stapa fabrike su rasprodane sav kapital stoje imala drzava sve protjerano ostalo je korumpirano sudstvo policija i ostali a sve to pod vodstvom MILORADA DODIKA I NJEGOVOG SNSD PA RECIMO ZAR SE MOZE DILAT DROGA PO BANJALUCKIM KAFICIMA DA LUKAC ZNA I DODIK ZNA KOJE TAJ TRUJ TUDZU DJECU PA UBISTVA KOJA SE NECE OTKRIT NIKADA ZATO STO VRH NEDA A SUD JE STA. KAZE. SNSD I NJEN VODZA PA RTRS TOJE TELEVIZIJA OD DODIKA I SNSD
ODGOVORITEDario
05.09.2018 17:55MA JA U TO NE VJERUJEM MILOKRAD JE REPUBLIKA SRBSKA,ON NAS CUVA OD SARAJEVA,SRBSKI VOZD,GLAVNI BAJA,PRESEDNIK,SATORSKI PJEVAC
ODGOVORITEDoDick down
05.09.2018 21:44E upravo takvi nepismeni i zlobni kao ti, glasaju za Baju! Volis s njim u satoru zapjevati i pecenje pojesti, je li? A sta radis ostalih 364 dana u godini ako se ne bavis kriminalom kao i tvoj dragi Baja? Zivis od maksimalno 400km...kakoeeeee...
Babel
05.09.2018 18:07Uz fanfare i nezaobilaznu četničku ikonografiju, Dodik je i lično otvarao škole nazivane po ratnim zločincima, odlikovao ruske plaćenike, siledžije i teroriste, a u predsjedničkoj dokolici posvetio se i discipliniranju medija, premlaćivanju novinara, zaštiti izvršilaca teških krivičnih djela - od ubica Davida Dragičevića, preko napadača na Vladimira Kovačevića, do zvorničkih naručilaca planirane likvidacije Slobodana Vaskovića. I sve se to, kako rekosmo, događa u pola države BiH gdje vlada odmetnuti drumski razbojnik sa američke crne liste i najizoliraniji političar u Evropi. Međutim, Dodik je svjestan kako je na kraju svog puta, u slijepoj ulici, da nema dalje! Zato očajnički, posljednji put zapravo, računa na zatupljenost i zapuštenost biračkog tijela s kojim arlauče pod šatorima. BAKIR HADZIOMEROVIC 60 MIN... Tacno u metu Bakire
ODGOVORITEMaleševac
05.09.2018 18:14Pa eto idu izbori i narod ima priliku da umjesto nepostenog Dodika i nepostene kolacijie SNSD-DNS- SP izabere posteni Savez za promjene na celu sa Mehticem i Govedaricom.Onda nece biti kradje i zloupotreba a doci ce i do ekonomskog buma,rasta standarda i zaustavljanja iseljavanja.Cak ce strani radnici pohrliti u Srpsku.
ODGOVORITEfff
05.09.2018 19:06Dodik ce vas sve doci glave
ODGOVORITEmad max
05.09.2018 19:07Za mene je to sasvim normalan rad policije da sprecava zloupotrebu ili kriminal i da upotrebi prisluskivanje, bio to obican gradjanin, politicar, ministar ili predsjednik. Kriminalac je kriminalac! O Dodiku je svaka rijec suvisna u vezi kriminala, korupcije, bahatost i lazi. Saznacemo posle izbora jos gore stvari o njemu. Tek ce tad narod podivljati sto ga nisu prije skunuli sa vlast. Gotov je!
ODGOVORITERobin Hud
06.09.2018 08:55Ovo je "naš predsjednik"... -https://www.youtube.com/watch?v=Dg1zQlZ4rwI
ODGOVORITE