Žena sa sjekirom upala kuću

Marini Baškot (42) određen je jednomjesečni pritvor u Osnovnom sudu u Prijedoru, jer je sjekirom polupala kuću u tom gradu, a prije toga prijetila da će ubiti jednog muškarca.

Republika Srpska 20.08.2018 | 13:45
Žena sa sjekirom upala kuću
Kako nezvanično saznjemo, Marina je prije nekoliko dana došla pred porodičnu kuću Zorana K. i tu napravila pravi haos.

-Ona se vanjskim stepenicama popela na sprat kuće i sjekirom razvalila ulazna vrata. Zatim je ušla u unutrašnjost i sjekirom polupala keramičke pločice, potom otišla u spavaću sobu gdje je uništila ladice sa raznim predmetima – priča izvor blizak istrazi.

Prema njegovim riječima, Baškotova je zatim prešla u kupatilo gde je uništila keramičke pločice, a svoj pohod zatim nastavlja u dnevnom boravku.

-Tu je takođe uništila više komoda, suđa, staklenih posuda i drugih stvari po kući. Na sreću niko od ukućana u to vrijeme nije bio u kući – pojasnio je naš sagovornik.

Ona je potom uhapšena, a utvrđeno je da je 15. avgusta slala prijeteće poruke drugom muškaracu i prijetila mu da će ga ubiti. Naš sagovornik dodaje da je Marina Baškot dugo poznata policiji po sličnom divljem ponašanju.

(Srpskainfo)

Komentari / 5

Ostavite komentar
Name

Pajo

20.08.2018 14:45

Žena rambo

ODGOVORITE
Name

Re,

20.08.2018 15:58

Zna ona, zašto je to ucinila nije to brez veze.

Name

Kum

20.08.2018 20:17

Dali je sa ili bez veze to uradila ona treba u neku ustanovu da se zatvori.

ODGOVORITE
Name

Fare

21.08.2018 05:39

Gospođu zaposliti u šumariju i problem riješen.

ODGOVORITE
Name

Bob

21.08.2018 10:16

Ljudi razmislite s'kim imate posla?

ODGOVORITE