FRA: PSŽ rutinski sa Kaenom! Dao ga mali Vea!

Ne daje ga lep, nego uporan! Talentovani Timoti Vea pokazao da se upornost isplati.

Fudbal 12.08.2018 | 23:40
Kao što se očekivalo, Pari Sen Žermen je u odbranu titule krenuo trijumfalno, protiv nejakog Kaena na Parku prinčeva gde je bilo 3:0.

Publika je uživala, oprostila se i od Havijera Pastorea, koji je nastavio karijeru u Romi, a već posle desetak minuta igre Nejmar ih je razgalio nakon velikog kiksa golmana gostiju i postigao prvenac u novoj sezoni.

Sveci su bili mnogo bolji, Tomas Tuhel je izveo ofanzivnu 4-3-3 formaciju, a pitanje pobednika rešeno je u 35. minutu nakon rutinske reakcije Rabioa na pas Brazilca.

Inače, mrežu Parižana na ovom meču branio je iskusni Đanluiđi Bufon, koji je imao nekoliko zapaženih reakcija, a najzanmimljiviji detalj na utakmici koju su Sveci rutinski dobili bio je treći pogodak talentovanog Timotija Vee.

Naslednik čuvenog Žorža pokazao u 89. minutu kako se uspornost uvek isplati na kraju i ponovo mu je pomogao nesrećni golman Kaena Bris Samba.

LIGA 1 - 1. kolo