"Nije Ezil kriv, ne zaslužuje sav pritisak!"
Nemački fudbaler Mesut Ezil u "moru" je kontroverzi posle ispadanja svoje reprezentacije iz grupne faze Svetskog prvenstva u Nemačkoj.
Fudbal 05.08.2018 | 09:00
Ezil se nedugo posle završetka prvenstva povukao iz reprezentacije, jer su mu navijači konstantno prebacivali da je on u stvari Turčin, a ne Nemac, zbog čestih povezivanja i slikanja sa predsednikom Turske Redžepom Erdoanom.
"Moje mišljenje je da Ezil nije kriv za naš neuspeh na Svetskom prvenstvu. Mesut nije bio na najvišem nivou i napravio je neke greške, ali to možete da kažete za bilo koga od nas. Ne zaslužuje da sav pritisak bude na njemu", izjavio je Brant.
Javnost je podeljena što se tiče fudbalera Arsenala. Jedni veruju da nije pravedno da ga osuđuju zbog vezanosti za dve zemlje, dok drugi misle da je to jedan od razloga zbog kojih je podbacio na Mundijalu.
Izvor: B92
Komentari / 0
Ostavite komentar