Gomeš stigao u Beograd!

Partizan "rešio" poziciju napadača! Rikardo Gomeš, novi napadač fudbalskog kluba Partizan, stigao je u Beograd i potpisao ugovor sa ‘crno-belima’.  Novi Partizanov špic je stigao! Centarfor Rikardo Gomeš doputovao je u Beograd. U petak promocija u Humskoj.

Fudbal 07.06.2018 | 21:00
Gomeš stigao u Beograd!
Reprezentativac Zelenortskih ostrva stigao je u prestonicu Srbije i od Partizana dobio ugovor po kojem će primati 240.000 evra godišnje.

Gomeš je u nedavno završenoj sezoni bio najbolji strelac portugalske druge lige, postigavši za Nacional 22 gola. Pre nekoliko dana postigao je prelep pogodak za nacionalni tim u prijateljskom meču protiv Alžira (3:2).

To je drugo pojačanje kluba iz Humske koji je pre nekoliko dana doveo Nemanju Nikolića iz subotičkog Spartaka.



U skladu sa najavama, FK Partizan dočekao je u četvrtak svog novog napadača, Rikarda Gomeša.

Reprezentativac Zelenortskih Ostrva stigao je u glavni grad Srbije, gde će u petak biti predstavljen kao novi centarfor crno-belih.

Gomeša su u Beogradu dočekali sportski direktor Partizana Ivica Iliev i budući saigrač u napadu Ognjen Ožegović. Najbolji strelac Druge lige Portugala doneo je sa sobom i nagradu za igrača sezone, kojom je ispraćen iz "Lige pro", u kojoj je u takmičarskoj 2017/18 postigao 22 gola.

Snažni napadač i formalno će u petak postati treće pojačanje crno-belih za novu sezonu, posle Nemanje Nikolića (Spartak) i Mateje Milašinovića (El-Ej Galaksi).

Zajedno sa novim saigračima već tokom vikenda on će proći lekarske preglede, a od ponedeljka će od prvog dana raditi na pripremama za takmičarsku 2018/19.



Izvor: B92/mondo.rs

Komentari / 0

Ostavite komentar