Oglasio se Ramos: Mo, ozdravi brzo...!
Posle duela sa Ramosom - Mohamed Salah je zbog povrede izašao iz igre, a Liverpul je postao bezopasan. . .
Fudbal 27.05.2018 | 20:15
Kapiten Real Madrida, prvi od Franca Bekenbauera koji je sa trakom oko ruke podigao tri šampionska pehara Lige šampiona, poznat je kao veoma grub igrač (rekorder Primere po broju žutih i crvenih kartona), a baš posle njegovog duela sa Salahom - Egipćanin je morao iz igre.
Borili su se za poziciju, a Salahova ruka je ostala u nezgodnom položaju pre nego što su obojica završila na travi...
Rezultat toga bila je povreda ramena najboljeg igrača Liverpula i suze zbog toga što finale Lige šampiona nije mogao da odigra do kraja, nego je morao u bolnicu kako bi čuo da li će propustiti Svetsko prvenstvo.
Mnogi navijači su napali Ramosa tvrdeći da je namerno povredio Salaha, dok su neki stali i u njegovu zaštitu uz poruku da je Egipćanin sam "zgrabio" kapitena Reala.
Ramos o ovoj temi nije razgovarao s novinarima (?), ali se oglasio na društvenim mrežama.
"Fudbal ti nekada pokaže svoje lepe, a nekada ružne strane. Na kraju krajeva svi smo mi kolege... Ozdravi brzo, Salah", napisao je Serhio Ramos na svom Twitter profilu.
Izvor: mondo.rs
Komentari / 0
Ostavite komentar