Neće da ide!

Iskusni golgeter je svestan da nije ispunio očekivanja, ali je odlučan da dokaže kako je u stanju da ostavi trag u dresu Milana.

Fudbal 28.05.2018 | 19:45
Neće da ide!
Napadač Milana Nikola Kalinić odbio je sve ponude na napusti Rosonere ovog leta, a to će učiniti i sa svakom narednom, ukoliko stigne na San Siro, jer je prema izveštajima italijanskih medija odlučan da dokaže kvalitet u dresu slavnog kluba.

Hrvatski golgeter je prošlog leta stigao iz Fjorentine na pozajmicu, uz obavezan otkup od 20.000.000 evra, ali je odigrao ispod svih očekivanja, postignuvši svega šest golova na 41 utakmici, uz šest asistencija.

Iskusni golgeter je svestan da nije ispunio očekivanja, ali je odlučan da dokaže kako je u stanju da ostavi trag u dresu Milana. Prema izveštajima sa Apenina odbio je ponude Bajera iz Leverkuzena, Lokomotive iz Moskve i Ajntrahta iz Frankfurta.

Kalinić je pre Milana odigrao dve odlične sezone u Fjorentini, gde je u poslednjoj bio strelac 20 golova za Violu. Ipak, čini se da ga je odmah „progutalo“ teško breme očekivanja, pa se do kraja sezone nije izvukao iz psihološke krize.

Izvor: mozzartsport

Foto: Action images

Komentari / 0

Ostavite komentar