RUS: Anži preživio napad iz Kazanja!

Podela bodova na startu prolećne sezone u Rusiji.

Fudbal 03.03.2018 | 08:15
Mnogima je bilo čudno kada je Bugarin Ivelin Popov u januaru odlučio da napusti redove šampiona Spartaka iz Moskve i potraži sreću u prestonici Tatarstana u redovima Rubina. Ali, kod Kurbana Berdjeva i tehnički slabiji fudbaleri proigraju, a kamoli solidni ofanzivac koji je večeras doneo bod svom timu na gostovanju u Mahačkali.

Rubin i Anži su podelili bodove na otvaranju prolećnog šampionata u Rusiji, bilo je 1:1, a posle 90 minuta velike borbe zadovoljniji su na kraju domaćini koji su do boda stigli u prvom minutu nadoknade. Već spomenuti Bugarin je lepim udarcem iz okreta doneo vođstvo Rubinu u 36. minutu, ali je u nastavku posle velike ofanzive Anžija Argentinac Huan Leskano lukavim pogotkom u nadoknadi postavio konačan rezultat.

Anži se ovim bodom makar malo pomerio u opasnoj zoni, ali ga očekuje veliki posao u nastavku sezone jer će se grčevito boriti za opstanak.

RUSIJA 1 - 21. kolo: