TUR - Kup: Gomis se naljutio, Galata u polufinalu!

Istanbulski Lavovi na svom terenu pobedili Konju sa 4:1 u revanšu četvrtfinala.

Fudbal 09.02.2018 | 10:15
Galatasaraj je baš gadan kada se naljuti. A večeras ga je naljutila Konja u revanšu četvrtfinala, pa je na kraju izgubila sa 4:1 u Istanbulu.

U prvoj utakmici odigranoj u Konji nije bilo pobednika - 2:2, pa je ovaj revanš imao određenu dozu neizvenosti.

A sve je odlično počelo za goste Morik Fofana u 14. minutu i to posle dodavanja Samjuela Etoa. Radost gostiju, međutim, trajala je samo tri minuta, a onda je izjednačio Serdar Aziz.

U drugom poluvremenu ulogu junaka preuzeo je napadač Bafetimbi Gomis. On je u 52. minutu vratio prednost na stranu Galatasaraja.

Do same završnice domaćin nije uspeo da nokautirao Konju, a onda je na 3:1 povisio Gomis, a konačan rezultat postavio je Geri Rodriges 90+1.