Radnik (BN) - pripreme: Pobijeđen Petrovac!

Granitna odbrana Radnika! Na pripremama na Crnogorskom primorju, tim iz Bijeljine u drugom meču savladao Petrovac 1:0.

Fudbal 05.02.2018 | 12:30
Čvrsta odbrana bijeljinskog Radnika bila je na visini zadatka i u drugom pripremnom meču Bijeljinaca, u kojem su izabranici Mladena Žižovića upisali minimalan trijumf protiv crnogorskog prvoligaša Petrovca.

Gol odluke postigao je iskusni vezista Dušan Martinović u 19. minutu, koji se vratio nakon neugodne povrede i predstavljaće veliko pojačanje za bijeljinskog premijerligaša u nastavku sezone.

Duel protiv Petrovca Žižović je iskoristio da isproba 26 fudbalera, među kojima je debitovao Darko Zec, igrač koji je nedavno pojačao Radnik.

Podsjetimo, u prvom meču na pripremama u Crnoj Gori Radnik je odigrao bez pogodaka protiv Grblja, a narednu utakmicu igraće u srijedu, 7. februara protiv Sutjeske iz Nikšića.

Prije odlaska na more, Bijeljinci su slavili protiv federalnog prvoligaša Orašja 3:0.

RADNIK: Lučić, Vasić, Radović, Zec, Franić, Mekić, Martinović, Okić, Bradonjić, Glišić, Hadžić. Još su igrali: Ružić, Kitanović, Stojanović, A. Đurić, Peco, Krsmanović, Despotović, Živanović, Sušić, Karadžić, Vrućinić, Gospavić, H. Hodžić, Nikić, S. Hodžić. Trener: Mladen Žižović.

Izvor: mondo.ba