AO: Novakova patnja na terenu!
Novak Đoković poražen je u osmini finala Australijan opena, a tokom meča bilo je vidno da se muči.
Tenis 22.01.2018 | 16:15
"Nije dobro, na kraju prvog seta sam osetio bolove i morao sam da se nosim s tim do kraja meča. Situacija sa laktom je ozbiljna, još ne znam da li ću pauzirati. Moram ponovo na snimanje, pa da sa lekarskim i trenerskim timom odredimo šta ću i kako dalje", rekao je srpski teniser.
Novak se mučio, neočekivano grešio i na sve to Hjeon Čung je igrao najbolji tenis u karijeri. To svi bilo je nedovoljno da Đoković uzme makar jedan set.
U završnici svakog seta Novak je popuštao, odnosno Čung je igrao neverovatno i pogađao sve na terenu.
Na kraju prvog seta zatražio je bio i medicinki tajm-aut.
Izvor: B92
Komentari / 1
Ostavite komentarHvala puno
22.01.2018 16:24Dragi Nole za sve sto si nas ucino ponosnim, boljim. Za sve noci i dane uz tebe i uspjehe. Mozda je vrijeme za penziju dok jos moze dostojanstveno. Hvala puno KRALJU.
ODGOVORITE