Video: Sedam utakmica - šest penala za Zvezdu!
Ričmond Boaći golom sa bele tačke doneo Zvezdi bod protiv Bačke.
Fudbal 03.12.2017 | 13:00
Crveno-beli su seriju jedanaesteraca počeli na svom stadionu 25. oktobra u duelu sa Spartakom. Tada su slavili sa 1:0, a jedini pogodak dao je Boaći sa bele tačke u 22. minutu.
Sledeća najstroža kazna došla je 5. novembra u Nišu, kada je Zvezda ubedljivo slavila sa 4:0, a treći gol je dao Aleksandar Pešić sa 11 metara.
Usledio je 18. novembra duel sa Radom na stadionu Rajko Mitić. Bila je to još jedna ubedljiva pobeda Zvezde od 6:1, a gol iz penala dao je Boaći za vođstvo od 2:0 u 20. minutu.
Reprezentativac Gane uspešno je izveo i najstrožu kaznu u duelu sa Čukaričkim koji je odigran na Banovom brdu 26. novembra. Zvezda je tim pogotkom u 58. minutu izjednačila na 1:1, a na kraju su crveno-beli slavili sa 2:1.
Lider Superlige je 29. novembra dočekao Radnik iz Surdulice i pobedio ga sa 5:0, a peti gol dao je Branko Jovičić iz penala u 90. minutu.
Izvor: mozzartsport

Komentari / 0
Ostavite komentar