Još sutra toplo, a onda stiže zima
U BiH sutra će preovladavati promjenljivo oblačno vrijeme sa sunčanim intervalima, a tokom noći uslijediće zahlađenje sa padavinama.
Republika Srpska 11.11.2017 | 17:49
Prema noći uslijediće jače naoblačenje sa severa sa kišom koja će do ponedjeljka ujutro padati u svim krajevima. Sa padom temperature do jutra će na planinama kiša preći u susnježicu i snijeg, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
Duvaće slab do umeren vjetar, popodne umjeren i jak, južnih smjerova.
Jutarnja temperatura vazduha kretaće se od četiri do devet, na jugu do 11, a najviša dnevna od 12 do 17 stepeni Celzijusovih, dok će u višim predjelima biti hladnije.
Meteorolozi su za početak naredne sedmice najavili oblačno i osjetno hladnije vrijeme sa padavinama. Kiša će padati u nižim predjelima, a na planinama i u brdsko planinskim predjelima iznad 600 metara nadmorske visine očekuje se formiranje snježnog pokrivača. Jutarnja temperatura ispod nule.
(HMZRS)

Komentari / 0
Ostavite komentar