Vozač pomjera granice straha

Donosimo priču o Nemanji Mihajloviću, jedinom profesionalnom stunt vozaču u BiH. Akrobacijama na motoru nastoji pomjeriti granice straha, a trikovima oduševljava mnoge ljubitelje ekstremne vožnje.

Republika Srpska 17.10.2017 | 15:00
Vozač pomjera granice straha
Nemanja Mihajlović iz Banjaluke bavi se akrobatskom vožnjom motocikla ili stunt vožnjom. Ljubav prema ovom ekstremnom sportu javila se u tinejdžerskim danima. Danas uživa u svakom pređenom kilometru.

Za video klipove koje postavlja na društvene mreže dobija samo pozitivne komentare, a ljudi ga sa oduševljenjem posmatraju gdje god da se pojavi. Iako se radi o veoma skupom sportu, Mihajlović ističe da se od njega može dobro zaraditi.

Najčešće vježba u krugu Univerzitetskog grada, ali ističe da u Banjaluci nema dovoljno prostora gdje može učiti neke nove poteze.

Koliko je dobar u onome što radi najbolje govore rezultati sa takmičenja na kojima je bio.

Pored toga što je posvećen motociklizmu, Nemanja radi u Domu zdravlja kao zubni tehničar,a otac je i jednog dječaka, te ima želja da svoju ljubav prenese na njega.

Banjaluka ima dosta zainteresovanih koji žele da se bave ovim zadivljujućim sportom. Poručuje im da budu uporni, a on je tu da ih posavjetuje i podrži koliko može.

(BN)


Komentari / 9

Ostavite komentar
Name

ap

17.10.2017 14:03

Eto čime omladinu pokrećete.Umjesto da ste objavili vijest o nagradama naših učenika u inostranstvu Vi pišete o NERADNIKU koji je eto "sposoban" na motoru i hajde da mu se divimo.Strašno.Dal nemate drugih vijesti pa ste našli promociju "novog" sporta.Onda će te tražiti sponzore za takmičenja a kad padne sa motora ( 90 % ) onda i to objavite.

ODGOVORITE
Name

Na_leru

17.10.2017 20:07

Neradnik? Novi sport? Ajde se malo informiši pa onda piši komentare. Sramota buraz da tako pišeš, sramota.

Name

Av

17.10.2017 21:07

Neradniku ajde procitaj tekst do kraja momak radi ko zubni tehnicar. Volio bi vidjeti tebe da pokusas ovo sto on radi sramota da tako pises.

Name

Derim .

17.10.2017 14:47

Ja licno znam puno ovakvi vozaca motora ali cesto zavrse tragicno (nazalost ) samo vi njih promovisite .

ODGOVORITE
Name

Xxl

17.10.2017 15:57

Sramota komentari..a da sjedi u kafancuri i pije onda bi valjao...jel da....papci...

Name

Келевра

17.10.2017 18:09

Vazno je dati negativan komentar,sram vas bilo.Momak svaka ti cast to jest svakome sto ima talenta i cvrstu volju.U to nespada ispijanje kafa i pivi po kafanama.

ODGOVORITE
Name

Ovo?

18.10.2017 03:45

Ovo nije talenat vec visak slobodnog vremena i para!

Name

Tehnaja

17.10.2017 18:39

Joj budala!!!!

ODGOVORITE
Name

Zajzo

18.10.2017 05:18

Joj lika! :D