US open - kvalifikacije: Krajinović preko Rosola do 2. kola

Filip Krajinović plasirao se u drugo kolo kvalifikacija za US Open pobedom nad Lukašom Rosolom u tri seta, 5:7, 6:4, 6:2.  Jorovićeva poražena, ispustila 5:1 u drugom setu! Ivana Jorović nije uspela da se plasira u drugo kolo kvalifikacija za US Open, pošto je poražena u dva seta od Čagle Bujukakčaj, 6:2, 7:5.

Tenis 24.08.2017 | 11:15
Srpski teniser će u borbi za "finale" boriti protiv 202. igrača sveta Džona Patrika Smita, koji je savladao Džefrija Volfa.

Kada je reč o meču, Krajinović je bio blizu poraza, pošto je gubio sa 1:0 u setovima i 2:0 u drugom setu.

Ipak, uspeo je da vrati brejk, potom oduzme servis Čehu i dobije drugi set sa 6:4.

Ovo je potpuno slomilo Rosola, koji u nastavku meča nije mogao da parira Filipu Krajinoviću.

Ukoliko prođe Smita, srpski teniser će se u borbi za žreb US Opena sastati boljim iz susreta, Mičel Kruger - Egor Gerasimov.

Jorovićeva poražena, ispustila 5:1 u drugom setu! Ivana Jorović nije uspela da se plasira u drugo kolo kvalifikacija za US Open, pošto je poražena u dva seta od Čagle Bujukakčaj, 6:2, 7:5.

Srpska teniserka nije imala mnogo šansi u prvom setu, ali je zato u drugom ispustila veliku prednost.

Jorovićeva je vodila sa 5:1 i imala dva brejka prednosti, ali je uspela to nekako da ispusti i da izgubi šest uzastopnih gemova.

Turska teniserka će u drugom kolu kvalifkacija sastati sa boljom iz duela Džil Belen Tajhman/Naomi Brodi.