MLS: Paunov Čikago je već u problemu!

Čikago je u problemu, četvrti poraz na poslednjih pet utakmica! Tim Veljka Paunovića izgubio od Montreala 0:3.

Fudbal 17.08.2017 | 11:30
Čikago Fajer je u ozbiljnom problemu. Ekipa Veljka Paunovića je posle odličnog početka lige ušla u problem sa rezultatima, a sada je zabeležila i četvrti poraz u poslednjih pet utakmica. Ovoga puta bolji je bio Montreal s 3:0 (3:0).

Koliko je Čikago u slaboj formi, toliko je nabasao na raspoloženi Montreal (tri vezana trijumfa) koji je već u prvih 45 minuta obezbedio sva tri boda sa ovog meča.

Već u 6. minutu Pjati je doveo Montreal u prednost, Mankosu je povećao prednost u 37. iz penala, a Pjati je minut kasnije dotukao grogiranog rivala za konačnih 3:0.

Ove slabe igre poklopile su se sa golgeterskim postom Nemanje Nikolića koji nije postigao gol šest vezanih utakmica.

Čikago je ovom lošom serijom došao do trećeg mesta na tabeli MLS lige sa 41 osvojenim bodom, dok su ispred Njujork Siti sa 43 i Toronto sa 47 bodova na kontu.