Novi sudar velikana, novi remi, novi penali!

Drugi uzastopni meč Međunarodnog kupa šampiona između evropskih velikana rešen je na penale.

Fudbal 20.07.2017 | 12:00
Posle duela Bajern – Arsenal i okršaj između Rome i Pari Sen Žermena odlučen je posle "ruleta" sa 11 metara.

Parižani su savladali Rimljane 5:3, nakon što je u regularnih 90 minuta bilo 1:1 u Detroiitu.

"Sveci" su poveli golom štopera Markinjosa u 36. minutu, posle dodavanja Hesea Rodrigesa, da bi rezultat pola sata pre kraja poravnao Romin Nigerijac Sadik Umar.

Dok su za PSŽ sa bele tačke bili sigurni svi izvođači – Mura, Nkunku, Kalegari, Eduard, Markinjos, kod Rome je pogotke Peresa, Najngolana i De Rosija "poništio" Žerson i omogućio trijumf francuskom timu.

Naredni prijateljski duel najboljih evropskih klubova u okviru letnje turneje Međunarodni kup šampiona je na programu u petak ujutro od 03:30 u Hjustonu gde je na programu derbi Mančestera između Junajteda i Sitija.

Dan kasnije igraju Bajern – Milan, a u nedelju se sastaju Juventus – Barselona, PSŽ – Totenhem i Real Madrid – Junajted.