Boš iz Ajaksa stiže u Dortmund!
Nemci daju 5. 000. 000 za obeštećenje i 3. 500. 000 za platu! Holandski trener izgleda sve dogovorio sa Milionerima.
Fudbal 06.06.2017 | 15:30
Naime, čelnici Borusije spremni su da plate obeštećenje u visini od 5.000.000 evra, a upravo ta stavka nedavno je bila problem kada su Milioneri pregovarali sa Lusijanom Favrom iz Nice. Francuski klub je tražio 6.000.000 evropskih novčanica.
Razgovori zainteresovanih strana za sada idu u željenom smeru, Boš je načelno pristao i na godišnju platu od 3.500.000 evra, a na to bi trebalo da idu i bonusi.
Holandski Telegraf navodi da bi sledeći sastanak trebalo da bude održan u nedelju i tada će mnoge stvari biti jasnije, ako ne i definitivne.
Boš je ove sezone napravio ozbiljan rezultat sa Ajaksom koji je došao do finala Lige Evrope u kojem je poražen od Mančester Junajteda.
Ovaj holandski trener radio je prethodno u Makabiju iz Tel Aviva, Viteseu, Heraklesu i De Grafšapu.
Izvor: mozzartsport
FOTO: Action Images

Komentari / 0
Ostavite komentar