Venger: U srijedu odluka, dotad ću da uživam!

Menadžer Arsenala Arsen Venger najavio je da će u sredu razgovarati sa čelnicima kluba o svojoj budućnosti.  Ide li Venger ili ostaje? Znaćemo u sredu ili četvrtak.  Dakle, sačekaćemo još malo. . .

Fudbal 29.05.2017 | 15:30
Venger: U srijedu odluka, dotad ću da uživam!
Arsenal je ostao bez plasmana u Ligu šampiona u još jednoj mučnoj sezoni, ali su "tobdžije" stavile melem na ranu osvajanjem FA Kupa.

Vengerov tim je pomalo neočekivano savladao gradskog rivala i novog šampiona Engleske Čelsi 2:1 u finalu na Vembliju.

"Uvek sam bio vrlo jasan. Imamo sastanak sa upravom u utorak, tako da će u sredu sve biti poznato. Pustite me da uživam večeras", rekao je Venger posle finala.

Francuza navijači već mesecima "teraju" iz kluba u koji je stigao 1996. godine, ali on ima podršku svojih igrača.

"Naravno da mislim da će ostati. Nadam se će Venger biti tu i naredne sezone. Mnogo mu dugujemo", rekao je Aron Ramzi.

Venger je rekordni sedmi put osvojio FA Kupa, a Arsenal rekordni 13.

Izvor: B92

Komentari / 0

Ostavite komentar