Kolinda bila uz Trampa

Predsjednik SAD-a Donald Tramp juče je u Briselu sudjelovao i na kratkom sastanku predstavnika zemalja članica NATO-a. Prije sastanka pozirali su na zajedničkoj fotografiji, a hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović tom prilikom dobro se "namučila" da stane tik do Trampa.

Region 26.05.2017 | 09:21
Kolinda bila uz Trampa
Prvi je to Trampov susret s evropskim zvaničnicima, s kojima je ranije često razmjenjivao kritike i uvod u samit NATO-a koji je počeo juče. 

Tramp je sudjelovao i na kratkom sastanku predstavnika zemalja članica NATO-a. Prije sastanka pozirali na zajedničkoj fotografiji, a hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović stala je tom prilikom uz Donalda Trampa.

Hrvatski mediji navode da su kamere juče uspjele snimiti predsjednicu Hrvatske kako se pokušava pribiližiti Donaldu Trampu. Grabar-Kitarović je iskoristila priliku kada je njemačka kancelarka Angela Merkel otišla za govornicu i uspjela došetati i do prvog reda.

"No, pogled Donalda Trampa nije se zaustavio na njoj čak i kada je gledao u istom pravcu", navodi Nova TV.

Hrvatski mediji prenose da je njihova predsjednica oduševljena Donaldom Trampom za kojeg je rekla da je ležeran i ljubazan.

"Iznenadila sam se koliko je razgovarao sa svima, uključujući i sa mnom. Uglavnom, bio je vrlo opušten, ležeran i ljubazan prema svima, čak se malo i šalio", rekla je Grabar-Kitarović o razgovorima s američkim predsjednikom.



(Agencije)

Komentari / 22

Ostavite komentar
Name

Student

26.05.2017 10:04

A đe ni je onaj Đetić junačina Marković??? Izgura ga Trump u pošljednji red! Oca mu očina!

ODGOVORITE
Name

Gile

26.05.2017 10:33

Kolinda kao zena objektivno dobra macka, a Tramp je dokazani ljubitelj lijepih zena. Lijepa fotka.

ODGOVORITE
Name

@Gile

26.05.2017 10:47

Ti si objektivno zagorio ko kaubojska tava, a Kolinda Ćundarević je jedna obična ustaška kujurina. Specijalno odgajana u dijaspori i pogana do srži! Popišam joj se na dedine kosti u Blajburgu! Fuuuuuj!!!!

Name

nnn

26.05.2017 12:10

Muz joj je debeo kao prasac, realno treba neko da se zrtvuje i da Kolindu zadovolji!

Name

Re

26.05.2017 12:13

Dobra kolinda , ljepota se ne mrzi bolesnik.

Name

Pa sto Tramp ne primjeti

26.05.2017 19:09

Tu ljepotu svu u crvenom! Možda Mile, i ostali balkanski volovi mogu, za Donalda je snaša.

Name

£

31.05.2017 19:48

Pored onakve Melanije, Trump nije ni registrovao Kolindu.

Name

BL

26.05.2017 10:34

Al se ova trpa.

ODGOVORITE
Name

cro(a)mp

26.05.2017 10:39

Džaba ju šlihtanje. Tramp nije ni čuo za nju i njenu državu. A i ne zna pjevati ustaške Tompsonove pjesme kao ona

ODGOVORITE
Name

ulizica

26.05.2017 10:44

Ulizivala se Kolinda ali nije potpuno uspjela da polize Donaldu.

ODGOVORITE
Name

Paćenica

26.05.2017 10:58

Mislila je da ga očara svojom ljepotom ali Tramp je davno odredio prioritete to jest s kim će razgovarati.

ODGOVORITE
Name

NEKO TAMO

26.05.2017 11:19

Na snimku se baš vidi kako se ova gura gura gura a trampić je ne zarezuje nipodšto........ ha ha ha...

ODGOVORITE
Name

Istina

26.05.2017 11:22

Najveći skup kriminalaca ( poslušnog cuka) na svijetu koji su izabrani od "naroda" a imaju jedno zajedničko : iznad zakona su i mogu da rade šta hoće ili šta im se naredi . Svjetski vladari su već uspjeli da nametnu narodu kroz pranje mozga za koga da glasaju. Tako da ovi su samo u službi tih istih . Ljudi postaju sve prozirniji i zato im je lako nametnuti nešto.Ako znaš kako da upravljaš njegovim ( ljudskim) nahodjenjem i mislima onda si neprikosnoven vladar svijeta. Ovi gore su samo u službi toga.

ODGOVORITE
Name

re

26.05.2017 11:47

Hvala Bogu pa je u RSu drugacije...

Name

popara

26.05.2017 11:53

Hrvati imaju kompleks,misle da su vazan narod,greska,potpuno su nevazni.

ODGOVORITE
Name

Bj

26.05.2017 12:51

Nemoj zezati. H-rvati su najstarji narod na ovim prostirima. Cak i od dinosaura za koji milion godina. Oni moraju biti štovani.

Name

Bj

26.05.2017 11:58

Trump je jedva čekako da zbriše od ovih kalaštura.

ODGOVORITE
Name

Logika...

26.05.2017 12:05

Fali Baja.

ODGOVORITE
Name

Ma

26.05.2017 13:56

Kolinda uz Trampa a on nece da , krampa'...

Name

Ранко75

26.05.2017 14:54

Па шта је ту чудно јер то је у "тисућљетној државности" су научили само да буду добре слуге окупаторима. Ген је чудо па тако и чоколинда настоји свим силама да се увуче свом ментору али је ни они не шљиве. Џаба ти тетка шлихтање ,Меланија је за тебе класа.

ODGOVORITE
Name

JADNICA, ODJENULA SE SVA CRVENO!

26.05.2017 19:04

Kao da je na svadbi ili koridi! Jedina u skupu sljasti bojom! Umislila si da će Donald primijetiti kako je i lijepa, Nije Tramp Španski bik, ili još gore balkanski vo. Sa balkanskim volovima bi i uspijela! Tramp je aristokracija!

ODGOVORITE
Name

Jovandeka

27.05.2017 07:31

Sva je ushicena,meni se cini i ovlazena...al oko nje sve anomalije.