Skijanje: Ignjatovićeva ostvarila rezultat karijere!

Srpska skijašica Nevena Ignjatović ostvarila je rezultat karijere pošto je trku slaloma u Zagrebu, koja se bodoovala za Svetski kup završila kao 19. Sljeme okončalo dominaciju Šifrin u slalomu! Najbolja slalomašica sveta Mikaela Šifrin prekinula je seriju od 12 uzastopnih pobeda u ovoj disciplini u Svetskom kupu.

Ostali sportovi 03.01.2017 | 19:10
Ona je 4, 59 sekundi bila iza pobedniceVeronike Žužulove, a ovim plasmanom osvojila je novih 12 bodova u Svetskom kupu.

Trenutno zauzima 35. poziciju u poretku slaloma sa 16 bodova.

Podrška za Srpkinju u Zagrebu: Neco, izdrži!

Slovakinja Žužulova trijumfovala je na stazi "Sljeme" u vremenu od 2.02,53., dok je druga bila Petra Vlhova sa 24 stotinke zaostatka, a treće mesto zauzela je njena zemljakinja Šarka Strahova.

Sljeme okončalo dominaciju Šifrin u slalomu! Najbolja slalomašica sveta Mikaela Šifrin prekinula je seriju od 12 uzastopnih pobeda u ovoj disciplini u Svetskom kupu.

Amerikanka je već u prvoj vožnji završila nastup na zagrebačkom Sljemenu, jer je odustala na sredini staze.

"Napravila sam grešku i ispala. Šta je, tu je. Znam da sam u dobroj formi, ne brinem se", rekla je Šifrin koja je između Božića i Nove godine ostvarila tri pobede u tri dana u Zemeringu (dva veleslaloma i slalom).