Dogovoreno: Hese ide u Las Palmas!

Kakav promašaj PSŽ-a!

Fudbal 24.12.2016 | 18:00
Dogovoreno: Hese ide u Las Palmas!
Hese Rodrigez se vraća u Primeru. Španski krilni vezista je dogovorio sve uslove saradnje sa Las Palmasom, čiji dres će nositi do kraja sezone, kao pozajmljen fudbaler Pari Sen Žermena.

Mnogobrojni španski i francuski mediji pustili su jutros, pod oznakom „gotovo“, informaciju da je nekadašnji igrač Real Madrida jednom nogom već na Kanarima, gde će pokušati da oživi karijeru koja je u Parizu zapala u ćorsokak.

Njega je PSŽ letos kupio za čak 25.000.000 evra od Kraljevskog kluba, ali mu trener Unaj Emeri nije baš davao šansu. Samo dvaput ga je stavio u startnih 11, dečko je skupio tek 368 minuta na terenu ove sezone i zato je logično što želi da beži sa Parka prinčeva, gde ga je možda „ubila“ i konkurencija.

Deluje da je Las Palmas idealna sredina za povratak u fudbalski život. U pitanju jeHeseov rodni grad, tamo ga ljudi vole, ekipa neguje ofanzivan fudbal, pa se očekuje da se Hese bez problema uklopi u takvu sredinu.

PSŽ, naravno, nema ništa protiv.

Izvor: mozzartsport

Komentari / 0

Ostavite komentar