Obradović u utorak produžava ugovor sa Fenerom

Srpski trener Željko Obradović i Fenerbahče postigli su dogovor o produženju ugovora na još tri godine, saopšteno je na sajtu šampiona Turske.

Košarka 04.12.2016 | 18:15
Obradović u utorak produžava ugovor sa Fenerom
Iako se već nekoliko dana pisalo o produženju ugovora, klub iz Istanbula zvanično je potvrdio da će najtrofejniji evropski trener Željko Obradović ceremoniju potpisivanje ugovora obaviti u u utorak 6. decembra.

Osim njega, ugovor će biti produžen i sa generalnim menadžerom Mauricijom Đerardinijem.

Srpski stručnjak Željko Obradović je ubedljivo najtrofejniji trener Evrolige sa čak osam titula sa četiri različita tima. Sa ekipom Partizana, Huventuda, Real Madrida je osvojio jednu, a sa Panatinaikosom čak pet puta.

Obradović je na klupi Fenerbahčea od 2013. godine i sa turskim klubom je osvojio dve titule prvaka Turske, jedan trofej nacionalnog Kupa i dva ''Trofeja predsednika'', a prošle sezone je u finalu Evrolige izgubio od moskovskog CSKA.

Izvor: B92

Komentari / 0

Ostavite komentar