Rozberg: Pustite muziku, stižem!
Vozač Mercedesa Niko Rozberg rekao je da je ponosan što je uspeo da osvoji šampionsku titulu u Formuli 1 i ponovi uspeh svog oca iz 1982. godine.
Ostali sportovi 28.11.2016 | 08:45
"Ovo sigurno nije bila najzabavnija trka, uz Maksa (Verstapena) na početku i ostalih vozača u završnici. Nije mi bilo zabavno u poslednjih nekoliko krugova. Drago mi je što je gotovo, u ekstazi sam. Veoma sam ponosan što sam uradio ono što je uspelo i mom ocu (Keke Rozberg)", rekao je Rozberg posle trke.
Rozberg se sa Hamiltonom borio za šampionsku titulu, a uoči trke imao je 12 bodova prednosti. On je sezonu završio sa 385 bodova, a Hamilton sa pet bodova manje.
"Ovu titulu posvećujem supruzi i ćerki, a kasnije ću misliti na sve ostale. Čestitam Luisu, imao je sjajnu sezonu. Bio je veliki protivnik, uvek je teško pobediti ga", dodao je Rozberg.
"Hej, ljudi iz Mercedesa, pustite muziku, uskoro dolazim", rekao je novi svetski prvak članovima ekipe u boksu.
Izvor: B92
Komentari / 0
Ostavite komentar