Odbojkašice Srbije saznale rivale na EP...
Odbojkašice Srbije će na Evropskom prvenstvu 2017. godine igrati u D grupi, u Gendži, sa Holandijom, Belgijom i Češkom, odlučeno je žrebom u Bakuu.
Ostali sportovi 24.11.2016 | 19:45
U B grupi u Tbilisiju igraće Gruzija, Italija, Hrvatska i Belorusija.
U Bakuu,u A grupi će igrati Azerbejdžan, Nemačka, Poljska i Mađarska, a u C grupi Rusija,Turska, Bugarska i Ukrajina.
Sastave grupa su odredile nekadašnje reprezentativke Azerbejdžana Oksana Parhomenko, Kurti Valerija, Korotjenko Mamadova.
Utakmiceu A i C grupi igraće se u Nacionalnoj gimanstičkoj areni u Bakuu, pa će takmičenje po grupama trajati četiri dana od 22. – 25. septembra, dok će se u B i D grupi igrati od 22. – 24. septembra.
Sveutakmice od osmine finala do borbi za medalje odigraće se u Nacionalnoj gimnastičkoj areni u Bakuu. Osmina finala će se odigrati 26. i 27. septembra, četvrtfinale 28. i 29. septembra, a polufinala 30. septembra.
Mečevi za medalje su na programu prvog oktobra.
Izvor: B92
Komentari / 0
Ostavite komentar