Zubizareti 200.000.000, dortmundski plan u Marselju!
Ali pominju se i Šnajderlin, Kondogbija, Sako... Na Velodromu se nadaju da sa novim sportskim direktorom počinje uspon posrnulog kluba.
Fudbal 01.11.2016 | 20:00![Zubizareti 200.000.000, dortmundski plan u Marselju!](https://www.rtvbn.com/storage/news/cache/28-10-2016/res_dd5368fa10ddead1103b72b1498f2c6e.jpg)
Ugledni Ekip piše ipak da na Velodromu neće krenuti u ludo trošenje para, već da će klub pokušati da preslika modele Borusije Dortmund ili Monaka. Da dovodi mlađe igrače i kasnije ih prodaje za veće svote, a da pritom rezultati ne trpe. Težak zadatak, ali Olimpik svakako ne može da se finansijski trka sa Pari Sen Žermenom.
Međutim, ekipu su momentalno potrebni i iskusniji igrači koji bi mogli odmah da povežu linije tima. Ekip tako pominje proslavljene Francuze kojima trenutno ne ide u klubovima. Zanimljiva imena počevši od Liverpulovog štopera Mamadua Sakoa, veziste Mančester junajteda Morgana Šnajderlina, pa Arsenalovog Matjea Debišija, Seviljinog Benoe Tremulinasa i na kraju nešto mlađeg Žofrija Kondogbiju iz Intera.
Navijači na iglama čekaju januar...
Izvor: mozzartsport
Komentari / 0
Ostavite komentar