ABA: Karte za meč sa Partizanom najskuplje ikada u Makedoniji!

Karpoš sokoli pustio je u prodaju karte za utakmicu sa Partizanom po ceni od 300 denara (pet evra), što je do sada najskuplja ulaznica za meč ABA u Makedoniji.

Košarka 10.10.2016 | 08:15
ABA: Karte za meč sa Partizanom najskuplje ikada u Makedoniji!
Ulaznica za prethodnu utakmicu Partizana u Skoplju protiv MZT, pre pet dana, koštala je 100 denara, koliko i karta za debitantski meč Karpoš sokola na domaćem terenu protiv Igokee u istom, drugom kolu.

Prema makedonskim sportskim portalima, uprava Karpoš sokola, kluba koji nema nema veliku podršku sa tribina, rešila je da znatno poveća cenu ulaznica u očekivanju brojnih navijača Partizana, koji ima vernu publiku u Makedoniji.

Makedonski šampion MZT Skoplje, kojem je ovo peta sezona u ABA ligi, do sada nije imao karte skuplje od 200 denara, podsetili su lokalni mediji.

Utakmica četvrtog kola regionalne lige Karpoš sokoli-Partizan igra se u ponedeljak u dvorani "Boris Trajkovski" od 18 časova.

Makedonski tim izgubio je prve tri utakmice u debitantskoj sezoni u ABA ligi, dok je Partizan ostvario sve tri pobede.

Izvor: B92

Komentari / 0

Ostavite komentar