Trener Igokee, Bajić: Ja sam kriv za poraze!
Trener Igokee preuzeo potpunu odgovornost za neuspjehe ekipe na početku sezone.
Košarka 05.10.2016 | 10:15
Trener Dragan Bajić nije zadovoljan igrom svoje ekipe, iako kaže da je protiv Cibone bilo i dobrih momenata.
"Kada su u pitanju porazi svu krivicu preuzimam na svoja leđa. Nisam od onih trenera koji traže alibi poslije neuspjeha. Protiv Cibone smo igrali dobro u trećoj čstvrtini, ali jednostavno nismo imali koncentracije da dođemo do pobjede. Imamo problem na poziciji plejmejkera, mnogo nas je poremetila povreda Robinsona. I ranije sam govorio da imamo skroman tim koji će se boriti za opstanak u ligi, a to se potvrdilo“,rekao je Bajić, prenosi „EuroBlic“.
Sljedeći meč Igokea igra već u srijedu protiv novog ABA ligaša, ekipe Karpoš Sokoli u Skoplju.
"Moramo se što prije oporaviti i pokušati brejkom u Skoplju zaliječiti rane od prethodnih poraza. Neće biti jednostavno, ali ne vjerujem da možemo treći put ponoviti greške koje su nas koštale poraza u prethodne dvije utakmice“, rekao je Bajić.
Izvor: mondo.ba

Komentari / 2
Ostavite komentarA Bond agencija u pozadini
05.10.2016 08:52A snsdova agencija Bond (vidi se na slici Bajića) kao nešto obezbjeđuje.Pola radnika im je neprijavljeno
ODGOVORITEBoki
05.10.2016 11:53Pa podnesi ostavku "iz moralnih razloga".
ODGOVORITE