Bijeljina: Sudiji stao sat, skratio meč za 12 minuta!

Neobična situacija na utakmici opštinske lige Bijeljina.

Fudbal 29.08.2016 | 20:00
Utakmica u Međašima završena je pobjedom Glogovca nad domaćim Kolektivom 4:2, a obilježio ju je glavni sudija Miodrag Simić.

On je skratio utakmicu za 12 minuta, a razlog je to što mu je stao sat, objavio je portal sport-rs.com, koji je inače specijalizovan za praćenje nižih liga.

Da stvar bude gora, ni njegovi pomoćnici ni delegat nisu imali sat, koji bi mu eventualno mogli ustupiti.

U službenom zapisniku sa utakmice koji je sačinio delegat Branko Sojić potvrđena je ova greška sudije, međutim, navodi se da je prvo poluvrijeme trajalo četiri minute kraće, te da je to nadoknađeno u drugom poluvremenu.

Izvor: mondo.ba