RUS: Škuletić u Groznom pogurao Lokomotivu, Pejčinović je ukočio!

Srpski internacionalci zapaženi u remiju Lokomotive i Tereka!

Fudbal 15.08.2016 | 10:30
Kad je teško, tu je Škuletić! Bivši fudbaler Partizana bio je strelac u remiju Lokomotive iz Moskve i Tereka u okviru trećeg kola ruske Premijer lige, poguravši svoj tim ka remiju - 1:1.

Ekipa iz ruske prestonice je morala da juri prednost domaćina od samog početka meča.Oleg Ivanov je doveo Terek u vođstvo već u petom minutu, kada je realizovao asistencijuAblaja Mbenguea.

Bili su domaći bolji u tim momentima, ali se to promenilo već u 35. minutu. Aleksandar Samedov je odlično izveo slobodan udarac sa desne strane, a u šesnaestercu je ubedljivo najviši bio Škuletić koji glavom zabija loptu u mrežu domaćina.

Međutim, jedan drugi srpski internacionalac je u nastavku meča umanjio šanse Lokomotive da stigne do preokreta. Uprkos neznatno boljoj igri Moskovljana u drugom poluvremenu, Nemanja Pejčinović je dobio drugi žuti karton zbog faula nad Ivanovim.Pejčinović je prethodno dobio prvu javnu opomenu u 32. minutu, a Lokomotiva je u poslednjih 12 minuta igrala sa igračem manje.

Ipak, Železničari su izdržali do kraja susreta i tako upisali treći remi u isto toliko odigranih mečeva. Oni se sada nalaze na 12. mestu ruske Premijer lige, dok je Terek deveti sa četiri osvojena boda.