Cvajta: Hanover od Grojtera napravio bavarsku kobasicu!

Lak trijumf domaćina u današnjem premijernom susretu nemačke druge lige – 3:1.

Fudbal 14.08.2016 | 20:00
Hanover očigledno želi da u Cvajti igra samo jedno leto, te da se vrati u staro, elitno društvo!

Ekipa mladog stručnjaka Danijela Štendela snagu je pokazala na premijeri protiv Kajzeslauterana (4:0). A kvalitet su surovo demonstirali i danas. Žrtva Hanovera bio je Grojter Firt – 3:1.

Od gostiju iz bavarska ostala je samo bavarska kobasica. Da će gosti teško izvući živu glavu moglo je da se nagovesti posle gola Ivera Fosuma u 23.minuta. Katastrofalno je golman Grojtera procenio let lopte, ali na drugoj stativi je loptu dočeoa pomenuti Fosum i posle nekoliko lažnjaka zatresao mrežu.

Razigrani domaćin je u nastavku odigrao za oktavu brže. Pogodili su Majer i Harnik, a obraz Grojtera sačuvao je Beriša.