PL BiH: Zrinjskom ''Superkup'' protiv Radnika, remi na Pecari!

Fudbaleri aktuelnog šampiona Bosne i Hercegovine Zrinjskog savladali su osvajača Kupa Bosne i Hercegovine Radnik 2:1 u meču prvog kola Premijer lige. Široki Brijeg i Vitez podijelili bodove na Pecari.

Fudbal 25.07.2016 | 08:30

Zrinjski je došao do sigurnog trijumfa i najavio da će i ove sezone jurišati na vrh tabele.

Slobodan Jakovljević je nakon 17. minuta igre zatresao mrežu bivšeg tima. Gol je postigao glavom.

Bivši igrač Borca i Vojvodina Nemanja Bilbija je poslije sat vremena igre duplirao vođstvo domaćih.

Konačnih Zrinjski- Radnik 2:1 u finišu meča postavlja Obradović.

Narednog vikenda Zrinjski gostuje na Sarajevu , dok će Radnik ugostiti zenički Čelik.

Fudbaleri Širokog Brijega i Viteza odigrali su neriješeno 1:1 u meču prvog kola Premijer lige BiH.

Bod slađi gostima, koji su do izjednačenja došli u finišu meča. Pogodio je Kapetan.

Prethodno je Široki do vođsatvo došao nakon što je u 56. minute pogodio Krstanović.