Terza priča jedno, Turci drugo! Ko tu koga...?!

Trabzon zvanično objavio: Započeli smo pregovore sa Crvenom zvezdom oko kupovine Luisa Ibanjeza! Turski mediji spekulišu da se radi o sumi od 2.000.000 evra!

Fudbal 22.06.2016 | 11:30
Terza priča jedno, Turci drugo! Ko tu koga...?!
Trabzon i Crvena zvezda započeli su zvanične pregovore oko transfera Luisa Ibanjeza. To je svom zvaničnom sajtu objavio turski klub, poručivši da je srpskom šampionu poslao zvaničnu ponudu i započeo zvanične pregovore sa upravom kluba sa stadiona Rajko Mitić. Turski mediji spekulišu da se radi o sumi od 2.000.000 evra.

Pre dva dana, turski klub je ponudio crveno-belima 1.400.000 evra, ali je ona odbijena, što je za naš portal potvrdio i generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić.

"Tačno je da smo imali konkuretnu ponudu za Ibanjeza od Trabzona. Da se tako izrazim „ubili“ su nas u poslednja dva dana. Turci ne shvataju da nas nobvac u ovom momentu ne zanima. Fokusirani smo na uspeh u kvalifikacijama“, poručio je Zvezdan Terzić.

Kako saznaje MOZZART Sport, Ibanjez će ostati u Crvenoj zvezdi do kraja kvalifikacija za evrokupove, pa će put Turske najranije moći da krene 25. avgusta.

Izvor: mozzartsport

Komentari / 0

Ostavite komentar